У Волочиському районі створили православне сестринство по догляду за хворими

Відповідне розпорядження по Хмельницькому єпархіальному управлінню Української Православної Церкви за № 03 від 7 березня 2016 року прийняв керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ МП Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній. Про це повідомив сайт єпархіального управління.

Згідно з рішенням загальних зборів сестер жіночого монастиря ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» с. Завалійки Волочиського округу Хмельницької єпархії УПЦ, з метою організації догляду за хворими, сиротами, здійснення патронажної служби на дому, катехізаторської роботи з пацієнтами та медперсоналом Волочиської районної лікарні та реалізації інших Статутних завдань було вирішено заснувати православне сестринство на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело».

Контроль за діяльністю сестринства покладається на настоятельку жіночого монастиря ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» с.Завалійки Волочиського округу Хмельницької єпархії УПЦ – ігуменю Іоасафу.

Сестри милосердя погоджуватимуть свою патронажну діяльність та здійснюватимуть догляд за хворими з настоятелькою монастиря та духівником сестринства.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.