Симчишин: я є затятим критиком політики хмельницького міського голови

Депутат Хмельницької міської ради від фракції ВО “Свобода” Олександр Симчишин заявив, що  є затятим критиком політики міського голови Сергія Мельника щодо використання майна територіальної громади.

Про це він заявив в інтерв’ю НГП, яке буде опубліковане наступного тижня.

” Не погоджуся ніколи, коли без будь-якого дозволу громади в оренду за копійчаними цінами голові фракції Партії регіонів у міській раді здається міська “підземка”, а потім вона здається в суборенду у кілька разів дорожче. За рахунок цього міський бюджет недоотримує кошти, а ділки з ПР навпаки зароблять ні на чому, використовуючи наше спільне майно. Хіба не можна такі об’єкти здавати в оренду напряму? Це ж кури, які несуть “золоті яйця” – наголосив свободівець.

Фото Віталія Тараненка

За його словами, те ж саме стосується колишнього 13 відділення пошти.

“Хто питав дозволу громади, віддавши це приміщення на 158 кв.м в приватні руки ті й же голові фракції ПР у міськраді? Зараз там магазин і ломбард. Чи ситуація з триповерховою будівлею на Камянецькій, 66? (орендує син губернатора – НГП). А нам постійно плачуться про “худий” бюджет”, – заявив О.Симчишин.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 6

 1. Я раджу Олександру Сергієвичу чітко висловлювати свою позицію на сесіях міської ради а не співати під дудку “Батьківщини”, яку, при відсутності Ю.В., продали “Масонському Ордену”. В місті бардак, мусорки заваляні смітям, снігом закидало всі під*їзди до будинків, складається враження, що влади в місті не має, Мельник тримає та захищає таких трутнів та взяточників як Шаповал та інших, ніякої кадрової політики, за рік 4 начальники “Комунтранса”, всі комунальні підприємства поставлені на коліна, афера з проведенням конкурсу по перевезенням пасажирів маршрутками, не пропонується кандидатура на секретаря міськради (чому про це мовчиш О.С.) і цинічні заяви міського голови на сесії ради, щоб мешканці за тело цілували його в одне місце. В місті панує “Культ особистості”. Про це треба говорити та приймати кардинальні рішення а не займатися популізмом Ол.Сер.!!!!

 2. Ну навіть не знаю, Симчишин єдина людина, яка в раді завжди має свою позицію і мера критикує. Давайте повну версію інтерв’ю, вже заінтригували

  • Вей-вей. Саша поділися досвідом критики з побратимами з Тернополя. Чогось вони не критикують свого однопартійця-мера. В Тернополі така сама ситуація, але винен Янукович

  • Критика може і подобатись і сьогодні модна. Я ще раз наголошую, чому не пропонується кандидатура секретаря міськради, є закон, є посада і міський голова зобовязаний винисти кандидатуру а якщо міському голові він не потрібен або потрібний такий як Леськов, який нічого не рішав і нікуди не вмішувався (ходив завжди під халамеєм) то це інша справа. А кого Мельник підтримував на виборах до ВР по місту. Ні Лабазюк ні Слободян, яких відкрито підтримував Мельник, до обєднаної опозиції не входили. Вот лице Вашої кооліції пане Олександре і про це треба говорити.

 3. я маю такі запитання:
  кого Симчишин бачить секретарем ради?
  як оцінює союз з Батьківщиною?
  чи піде на вибори мера?
  чи піде на вибори до облради в лютому?
  чи звільнять Шаповала, Віннікова?
  чим конкретно не догодив Мельник?

 4. давайте ми визначимося: Мельник не має відношення до “Батьківщини”. Він разом з Гладуняком використали політичний бренд в 2006 році і аби взяти владу в Хмельницькому. А зараз заграють з ПР.
  при всьому негативі Мельник кращий мер, ніж Приступа, набагато.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.