Партія регіонів покарає гривнею Хмельницьку область за невдалі результати на парламентських виборах?

Області та міста, в яких на парламентських виборах програла партія влади, отримали суттєве скорочення бюджетного фінансування, пише видання comments.ua.

На увазі мається, субвенція на соціально-економічний розвиток на 2013 рік, левова частка якої дісталася  Донбасу – Донецькій і Луганській областям. В Асоціації міст України заявили, що цю субвенцію обрізано Закарпатській (30,87% проголосували за Партію регіонів), Миколаївській (40,51%), Полтавській (21,91%), Тернопільській (6,4%), Херсонській (29,34%) і Черкаській (18,65%) областях.

Хмельницька область, яка дала за партію влади 18,69%, наступного року одержить з держбюджету копійки підтримки – 5 млн. грн., тоді як сума інших субвенції у 2011 році становила  69,498 млн. грн., 2010 року – 51,218 млн. грн. Окремо позаторік держбюджет профінансував частину робіт (30 млн. грн) на Чернелівському водогоні.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. застосувати хартал – не перераховувати податки в державний, а місцеві бюджети. в іншому випадку залишимось без зарплати тощо

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.