Голова Хмельницької РДА: роботу оцінюють більше з точки зору політики, аніж економіки

Голова Хмельницької райдержадміністрації Віктор Коліщак вважає, що роботу держслужбоців оцінюють більше з точки зору політики, аніж економіки.

Про це він повідомив в інтерв’ю НГП.

“Нашу роботу оцінюють більше з точки зору політики, аніж економіки”, – заявив він.

За його словами, наразі готується розпорядження губернатора, де планується прописати наступний пункт: “визнати роботу голови Хмельницької райдержадміністрації незадовільною”.

“У заліку посіли 6 місце у галузі сільського господарства і 4 місце — за соціально-економічними показниками. Даруйте, як ми можемо бути найгіршими в області? Натомість, до прикладу, в ОДА натякнули про необґрунтовану покупку двох шкільних автобусів за кошти районного бюджету. Нас переконували, що доцільніше було б облаштувати внутрішні туалети у навчальних закладах. Я пояснив: прокуратура написала припис, що старий шкільний автобус (в експлуатації понад 20 років), необхідно списати і замінити на новий. Як наслідок, за два роки Хмельницький район парк автобусів поповнився на сім одиниць, чого не зумів жоден з інших районів. І стовідсотково закрили питання щодо підвезення учнів”, – сказав В.Коліщак.

Як відомо,  Президент Віктор Янукович 6 липня 2010 року призначив Віктора Коліщака на посаду голови Хмельницької РДА.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.