Прямі іноземні інвестиції, вкладені в економіку Хмельниччини, зросли майже на 3% – облстат

Обсяг унесених з початку інвестування в економіку області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 жовтня 2012р. становив 192,1 млн. дол., що на 2,9% більше обсягів інвестицій на початок року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, з країн ЄС унесено 169,5 млн. дол. (88,2% загального обсягу акціонерного капіталу), із країн СНД – 7,7 млн. дол. (4,0%), з інших країн світу – 14,9 млн. дол. (7,8%).

Левова частка прямих іноземних інвестицій зосереджена на підприємствах промисловості – 144,2 млн.дол. (75,1%), у т.ч. переробної – 143,7 млн.дол.

Водночас  заборгованість підприємств Хмельницької області за кредитами та позиками, торговими кредитами та іншими зобов’язаннями (борговими інструментами) перед прямими іноземними інвесторами на 1 жовтня 2012р. становила 39,5 млн. дол. Найбільші їх обсяги перед прямими інвесторами з Польщі (16,3 млн. дол.), Австрії (7,5 млн. дол.), Нідерландів (7 млн. дол.).

Загалом,  в економіку Хмельниччини інвестують представники 40 країн світу.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.