Обіцянка-цяцянка: Ядуха божеться розібратися з агрохімікатами до кінця 2013 року

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха ініціює виділення додаткового фінансування для вивезення 200 т отрутохімікатів, що раніше були не задекларовані.
Про це він заявив на черговій сесії обласної ради у середу.
В.Ядуха повідомив, що нині в регіоні спостерігаються розбіжності у підрахунку загальної кількості непридатних агрохімікатів, які підлягають вивезенню за межі країни.
“По факту ми виявили на 200 т отрутохімікатів більше, ніж задекларували. Зокрема, нові поклади зафіксовані у Чемеровецькому районі та місті Славута. З наступного року будемо відшуковувати додаткове фінансування з місцевих бюджетів, щоб повністю очистити регіон від непридатних агрохімікатів”, – наголосив губернатор.
Він розраховує, що до кінця 2013 року область зуміє очистити свою територію від непридатних агрохімікатів.
Раніше начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Вадим Плюта інформував населення Хмельниччини, що з 8 районів області до кінця 2012 року мають вивезти 333 т непридатних агрохімікатів за межі держави.
В.Плюта додав, що в області кількість складських приміщень, де зберігаються непридатні агрохімікати, скоротилася з 252 до 38.
Роботи із вивезення виконує ізраїльське ТОВ “СІ БУД СІСТЕМ”.
Довідка НГП. З метою утилізації наявних на території Хмельницької області непридатних та заборонених до використання засобів хімічного захисту рослин, цього року передбачено близько 8 млн грн. з державного бюджету та 2,7 млн. грн – з обласного бюджету.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.