Японці передали подолянам медобладнання на суму 100 тисяч доларів

Уряд Японії передав Старокостянтинівській центральній районній лікарні нове медичне обладнання на суму понад 100 тисяч доларів.

Про це зазначили у прес-службі облдержадміністрації.

Офіційна передача медобладнання відбулася у понеділок за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Саката Тоічі.

За кошти японців придбано таке обладнання: сучасні відеоколонскоп, відео гастроскоп та бронхофіброскоп, відеоцентр та відео монітор ендоскопічний, стійка ендоскопічна, відсмоктувач ендоскопічний, джерело світла ендоскопічне та інструментальний набір для біопсії.

“Ними комфортно працювати та отримувати інформацію про стан здоров’я пацієнта. Така допомога якраз на часі. Ця відслідковуюча діагностична апаратура поставить на новий рівень обстеження шлунково-кишкового тракту” – зазначив головний лікар районної лікарні Леонід Семенюк.

Закупівлю медичного обладнання реалізовано в рамках Програми безвідплатної допомоги Проектам людської безпеки “КУСАНОНЕ”, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.