Хмельницька облрада скликає позачергову сесію через провал голосування за “децентралізаційний пакет”

Голова Хмельницької облради Михайло Загородний підписав розпорядження про скликання на 10 жовтня позачергової сесії.

Таке рішення продиктоване провальним голосуванням 27 вересня місцевих обранців за питання про внесення змін до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. Гостру дискусію в окремих політичних фракцій ради викликало корегування меж Хмельницької ОТГ. Зокрема, пропонувалося до попереднього складу тергромади внести Шаровечківську сільську раду, яка налічує два населених пункти з понад 3 тис. мешканців.

Нагадаємо, що у 2015 році Шумовецька сільська рада виявила бажання добровільно об’єднатися в територіальну громаду з центром у Хмельницькому.

24 червня 2015 року на громадських слуханнях у Хмельницького було запропоновано ініціювати добровільне об’єднання з Шумовецькою, Ружичанською, Олешинською, Шаровечківською, Лісогринівецькою, Давидковецької, Стуфчинецької, Грузевицької, Копистинської сільських рад. Однак Шаровечківська сільська рада була проти приєднання до Хмельницького.

«Схвалення рішення про внесення змін до проекту перспективного плану  формування територій громад області має важливе значення для подальшого функціонування семи об’єднаних територіальних громад, у яких вже призначено перші місцеві вибори 29 жовтня цього року та п’яти ОТГ, які чекають аналогічного рішення ЦВК на грудень поточного року. Адже ці зміни потрібно подати на затвердження Кабінету Міністрів України для врахування фінансування вказаних громад у Державному бюджеті України з метою отримання прямих міжбюджетних відносин, що передбачено Бюджетним кодексом України для об’єднаних територіальних громад, утворених відповідно до перспективного плану», – цитує Загородного його прес-служба.

Як писав НГП, Центральна виборча комісія оголосила проведення перших місцевих виборів у семи територіальних громадах Хмельниччини на 29 жовтня.

Вибори пройдуть у Городоцькій міській ОТГ, Слобідсько-Кульчієвецькій сільській ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Антонінській селищній ОТГ (Красилівський район), Красилівській міській ОТГ, Олешинській сільській ОТГ (Хмельницький район), Солобковецькій сільській ОТГ (Ярмолинецький район), Грицевській ОТГ (Шепетівський район).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Шоколадные хотят шаровечку подтянуть чтобы в городе перевыборы назначить и Симчишина сдвинуть?

  • Дай то Бог, щоб так сталося. А то ця влода свободівська роздерибанить все підряд.
   У них немає ні дітям на ГПД ні старікам на проізд та комуналку. Тільки собі любимим вистачає. Вони вже громадським транспортом не іздять, на утримання виконкому витрати збільшують. Неуки свободівські типу гончарука, новачка та ін. ,,європу зрєют,, по заграницях розізжають. Гнати в три шиі таку владу, що не поважає хмельничан.

   • Не буде ніяких виборів. бо як будуть, то Симчишин набере більше 70% (не вірите, вийдіть на вулицю і запитайте людей). Може і більше 70 набере.
    В міську раду зайдуть всі ті самі партії. Може ще ляшки зайдуть.
    В Шаровечці сільський голова від Свободи.
    Того на вибори ніхто не піде.
    План потрібен, бо можуть зірватися вибори на 29 жовтня і на грудень цього року. Тергромади суперечать попередньому перспективному плану.

    • Помрій ,,зрадо,, про 70%. Свій шанс ви втратили. Хмельничани прозріли від вашоі свободи і справедливості.

   • Якби вибори були наступної неділі Симчишин набрав би 74-76 відсотків голосів хмельничан. Всі статистичні дані свідчать про це

    • І партії зайшли ті самі. Помінялося би 5-6 депутатів

    • Якщо прийдуть більшість хмельничан то програє Симчишин. Якщо як тоді, 30% то переможе. Так що треба прийти більшістю.

 2. А що яцковському премію не дають?

  • Йому дуже скоро дадутьпендалет під жопу разом із його галімою централізацією….
   Подивися на цього дрища аж жалко яке воно зачмирене….. фууууууууууууу

 3. Зачмирене не зачмирене,а зарплату хорошу кладе. Влаштувався краще за багатьох! Ще два роки керувати,вершки збирати. Село його зачекалось!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.