ЦВК оголосило перші вибори у семи тергромадах Хмельниччини

Центральна виборча комісія оголосила проведення перших місцевих виборів у семи територіальних громадах Хмельниччини на 29 жовтня.

Про це сказано у постанові ЦВК від 18 серпня №164.

Так, вибори пройдуть у Городоцькій міській ОТГ, Слобідсько-Кульчієвецькій сільській ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Антонінській селищній ОТГ (Красилівський район), Красилівській міській ОТГ, Олешинській сільській ОТГ (Хмельницький район), Солобковецькій сільській ОТГ (Ярмолинецький район), Грицевській ОТГ (Шепетівський район).

У тамтешніх громадах виборці обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. От розвели лохів!
  Толку не було, то ще більше не буде!

 2. Полоовина області лохи і тільки ” Анонімний” у нас геній–прям Біл Гейтс

  • Уже є результати вашої центролохозації і більша половина області громад про це дуже жаліють ! Було добре стало ще краще! Поїдь і спитай простого люду а не жопоцентролізаторів які запрограмовані брехати та обіцяти багате майбутнє! Жодного позитивну я у централізації не бачу це черговий розвод людей….

 3. лошарство сьогодні в тренді….і люди так і не зрозуміли суті обєднання,оскільки в жодній обєднаній громаді станом на сьогодні не проведено інвентаризацію майна та землі…і буде у них маленький цар у вигляді голови ради

 4. Виграють партії Гереги й Лабазюка.

 5. То я не поняв якщо все було дуже погано , то чого ж всі так переживають, значить точно треба щось міняти. А щодо результатів та 374 млн за 2 роки для ОТГ Хмельницькіої область , наша громада цього року отримала 10 млн.

  • Розділити ці 374 міл на 2 роки потім на кількість сіл у усіх отг, ось і вийде тобі ніфіга…

  • Дивись як все просто! Як тебе шановний гончар розводять як лоха! 374 ділимо на 2 буде 187 мільйонів на 26 отг області. Кажеться багато…. так…! Але є одне ні!
   До складу кожної отг входить у середньому 10 громад..
   26 отг множим на 10 дорівнює орієнтовно 250 сіл. Далі 187 мільйонів ділимо на 250 сіл і буде по 750 тисяч на одне село!
   Тепер питання? Що ти за ці гроші зробиш? Це лохотрон, розвод людей …. може кому не дійшло? То перерахуй…. ганьба

 6. Приїде центробрехозатор в забите село… навішає лапші селюкам босякам трудягам .. . Наобіцяє золотих гір … голову сільради налякає голова РДА … що мовчи бо посадим ..чи перевірку нашлем… .. потім усі дружно проголосують і віддадуть продадуть село жидам централізаторам брехунам ! А пройде рік – два а толку не має… а назад уже не вернеш .. .. не вірте брехунам централізаторам… нехай спочатку зроблять те що обіцяють потім приїжджають.. .. живуть їх в шию із сіл…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.