Німці розглядають можливість збудувати у Хмельницькому завод з виробництва автомобільної проводки на 3 тис. робочих місць Німці розглядають можливість збудувати у Хмельницькому завод з виробництва автомобільної проводки на 3 тис. робочих місць

Сьогодні хмельницька влада обговорила з представниками німецької компанії Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) можливість будівництва заводу з виробництва автомобільної проводки у Хмельницькому. Як… Далі »

Губернатору Хмельниччини знадобилося понад рік, аби укомплектувати своїх заступників Губернатору Хмельниччини знадобилося понад рік, аби укомплектувати своїх заступників

Останнім заступником голови Хмельницької облдержадміністрації, який переміг на конкурсі, став Олег Гуменний. Про це свідчать підсумкові результати, які оприлюдено 29… Далі »

На Хмельниччині шість ОТГ не подали проекти на кошти інфраструктурної субвенції На Хмельниччині шість ОТГ не подали проекти на кошти інфраструктурної субвенції

1219 заявок на реалізацію інфраструктурних проектів об’єднаних територіальних громад, які фінансуються за кошти відповідної державної субвенції, погодила Комісія при Мінрегіоні… Далі »

У вересні хмельничан запрошують на ювілейну виставку «Агро – Поділля 2017» У вересні хмельничан запрошують на ювілейну виставку «Агро – Поділля 2017»

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий… Далі »

У Шепетівці вкрали пожертви для лікування онкохворої дитини У Шепетівці вкрали пожертви для лікування онкохворої дитини

Інцендент трапився у Шепетівці в ніч на 29 серпня. Отож, невстановлена особа, пошкодивши вхідні двері, проникла в приміщення Української православної… Далі »