На Хмельниччині шість ОТГ не подали проекти на кошти інфраструктурної субвенції

1219 заявок на реалізацію інфраструктурних проектів об’єднаних територіальних громад, які фінансуються за кошти відповідної державної субвенції, погодила Комісія при Мінрегіоні станом на 30 серпня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку України.

«Однак більше ста громад не подали на розгляд Комісії заявки на ті проекти, які вони мають намір реалізувати за кошти субвенції. Можна лише припустити, в чому причина ситуації, яка склалася. Якщо громаді не вистачає кваліфікованих кадрів, здатних підготувати належним чином заявку, а відтак – і проект, то в кожній області по-перше, проводяться спеціальні навчання.

По-друге, Центри розвитку місцевого самоврядування повинні і надають підтримку громадам у підготовці необхідних документів. Не думаю, що якась із обласних державних адміністрацій могла відмовити в допомозі, якщо тільки громада зверталася з таким проханням до неї. Врешті можна звернутися до Центрального офісу реформ Мінрегіону за консультацією.

Тобто немає жодних перешкод для того, аби громади могли вчасно підготуватися та втілити важливі для них проекти за кошти державної субвенції. Який напрошується висновок? Що ці кошти тій сотні громад не потрібні.

Мушу сказати, що з огляду на таку ситуацію, надалі дуже важко буде доводити, наприклад Мінфіну, і парламенту, що об’єднані громади потребують фінансової підтримки з боку держави», – прокоментував перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.

На Хмельниччині є шість ОТГ, які станом на 29.08.2017 року не подали відповідні проекти: Наркевицька, Китайгородська, Берездівська, Старосинявська, Розсошанська, Гуківська.

субвенція

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. наркевицькій ОТГ нічого не треба-добре що в селищі Наркевичі є вода, світло, дороги, а що робиться в решті сіл ОТГ -голову і депутатів не цікавить

  2. До децентралізувались! Та обломались! Далі буде……

  3. щось мовчимо де хвала ОТГ

  4. Не треба політичних закидів, на яких побудовані ходаки заполітизованих політичних партій, та ополіскування тем, в яких не орієнтуєтесь читайте офіційні сайти громад. Старосинявська ОТГ – Кошти усім ОТГ виділено одночасно, вони є на рахунку Старосинявської селищної ради. Питання в документації. Заявка на державну субвенцію Старосинявської ОТГ готова, 05.09.2017 подається, Ще є термін на упорядкування документів..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.