Німці розглядають можливість збудувати у Хмельницькому завод з виробництва автомобільної проводки на 3 тис. робочих місць

Сьогодні хмельницька влада обговорила з представниками німецької компанії Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) можливість будівництва заводу з виробництва автомобільної проводки у Хмельницькому.

Як повідомляє прес-служба міської ради, закордонних гостей цікавили уже існуючі будівлі, де можна було б розмістити завод або ж земельні ділянки, на яких можна його збудувати.

“У підсумку це має бути виробництво загальною площею від 25 до 30 тисяч м2, проте готові розглядати площі від 10000 м2. Нам цікаві пропозиції, де вже щось побудовано або просто земельні ділянки, на яких можна збудувати завод. Запланова кількість працівників на заводі від 2,5 до 3,5 тисяч осіб”, – зазначив представник центрального офісу SEBN Ахен Штепчинський.

Фото з сайту міської ради

Фото з сайту міської ради

Інвестор зауважив, що Хмельницький для них цікавий ще й з логістичної точки зору, адже в Україні компанія Sumitomo Electric Bordnetze має підприємства у Тернополі, Чернівцях та Чорткові.

Водночас міська влада підготувала представникам компанії SEBN кілька вільних приміщень, зокрема, ТЦ «Європа», ТОВ «Мега-транс», а також розповіли про перспективу створення індустріального парку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. В Европе лучше швейный цех по пошиву труселей организовать. Сразу вынес в железяки стоящие рядом и продавай.

  2. интересно, а сымчишин понимает важность события? Он ведь не может даже 1000людей трудоустроить а здесь речь о 3К идет. Нагнута димка жирная хуйня – тоже не может трудоустроить людей, он может только наебать тысячи….
    Вообще никто в Хмельницком не МОЖЕТ. Могут только срать под себя и ездить на гелике с очень важным еблом)))
    это все что могут…

  3. дешевая рабсила…

  4. Якого х.. Симчишин по середині сидить. це ж переговори. Чи він модератор, типу мене це не стосується

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.