Після корегувань програми фінпідтримки хмельницького аеропорта видатки зросли ще на мільйон

На чергову сесію Хмельницької обласної ради 13 липня виносяться нові зміни до обласної програми фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Згідно з ними, у 2017 році пропонується виділити 3,3 млн. грн на непрацююче підприємство. Найбільше коштів спрямують на ліквідацію боргів з податків та зборів – 1,7 млн. грн, погашення заборгованості із заробітної плати працівникам комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» – 1,5 млн. грн.

Ще 156 тис. грн запланували на організаційні заходи щодо підготовки і проведення з надання майна комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» в концесію. З них 125 тисяч заплатять за послуги експерта, який здійснить оцінку концесійного майна; на промоакції віддадуть понад 10 тис. грн.

Як писав НГП, попередній варіант змін до обласної програми фінансової підтримки аеропорта обраховувався 2,4 млн. грн.

Нагадаємо, що у 2016 році з обласного бюджету виділено 2,8 млн. грн на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам аеропорту та податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Як писав НГП, на відновлення роботи хмельницького аеропорту необхідно 45-50 млн. грн. На сьогодні «Аеропорт Хмельницький» не діє.

Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

Довідка НГП. Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький складається з аеродромного, аеровокзального, наземного комплексів на землі. Аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.

Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв. м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. “нью васюки”.куда летим?

  2. Аеропорт за 25 років з’їв грошей стільки, що можна було б смугу з золота зробити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.