Хмельницькі перевізники оскаржили в апеляції зупинення росту проїзду у маршрутках

Приватні перевізники Хмельницького (фізична особа-підприємець Марценюк Віталій Михайлович, Товариство з обмеженою відповідальністю “Рембудтранс”, Товариство з обмеженою відповідальністю “Хмельницьке таксі”, фізична особа-підприємець Мішин Олександр Володимирович), які здійснюють перевезення у маршрутних таксі і автобусах Хмельницького, направили апеляцію до вінницького суду.

Про це свідчать дані з сайту “Судова влада”.

суд

Вони вимагають визнати нечинним рішення хмельницького міськрайонного суду.

Нагадаємо, що Хмельницький міськрайонний суд 28 лютого зупинив рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті з 1 березня цього року.

9 березня суд призначив судово-економічну експертизу з підтвердження обгрунтованості підвищення тарифів на проїзд у міських маршрутках та автобусах до 4 гривень. Відповідно, розгляд справи по суті призупинено.

Того ж дня перевізникам було відмовлено у залучення їх в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

11 березня приватні перевізники наполягали, аби депутати міської ради на черговій сесії 22 березня скасували рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд. У разі позитивного рішення обранців втратиться актуальність судового розгляду та замовленої експертизи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Все для людей!!!! Ось вони бариги Хмельниччини.!!!! Все мало і мало!!!

  2. Свої вороги.
    а “захисники” від влади будки трощать, замість цивілізованим, правовим шляхом відстоювати і без того “ніщенське існування” пересічного хмельничанина.

  3. О…, суддя Боровіцький… хабарник ще той… однозначно сакасує рішення першої інстанції, бо дуже гроші любить…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.