Губернатор Корнійчук є втіленням корупції на Хмельниччині – колишній голова громадської ради

Колишній голова громадської ради Хмельницької ОДА Алім Міщук звинуватив нинішнього губернатора Олександра Корнійчука у корупції.

Про це він заявив під час свого звіту на засіданні установчих зборів з обрання нового складу ГР у четвер.

“Сьогодні втіленням корупції у Хмельницькій області є намісник президента Корнійчук”, — заявив Міщук.

Громадський діяч також закинув очільнику області відсутність реакції на злободенні питання, які піднімалися протягом останніх два роки. Зокрема, це недозавантаженість підприємств оборонного комплексу краю, рейдерські захоплення хлібопекарських та промислових заводів, незаконна вирубка лісів.

“Громадська рада надала факти голові ОДА незаконних рубок лісів. Привезли його із керівниками силових відомств на об’єкти… І думаєте були прийняті якісь заходи? Бочок, в яких випалювали деревне вугілля, стало вдвічі більше!” – наголосив Міщук.

Більше по темі читайте у публікації “Громадська рада Корнійчука: обрання по “темниках“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 57

 1. Обовязково прийду на зібрання новзліпленого головою ОДА формування, цікаво буде подивитись та послухати, і ще одне цікаве но, но про це трішечки пізніше до зустрічі до зустрічі корнійчукіці, да Олександре Олександровичу, як що ви думаєте, що тепер вам легше жити стане, то ви дуже і дуже крепко помидяєтесь.

  • Полупокерний самопризначений підхорунжий ніким не видимого козацтва гадає що на щось здатен? Як зказав Ляшко вчора у ВР “Ти власним х. керувати не можеш”

 2. Алім міщук, це зовсім навіть не порядна людина, декілька років тому він приймав участь у продажу 800 гектарів людських паїв, точніш продав і допоміг одному з агрохолдингів підписати кабальні договори на 29 років. З мізерними виплатами селянам.
  В селі де його агропідприємство він не заключив навіть соціальну угоду з селом.
  Такі от в нас активісти – чито псевдоактивісти. А ще він впродовж багатьох років працював з ригами як у партії регіонів так і у курилевської.

  • А ще міщук такий собі “поцріот”, що бійців, які захищали і захищають його жирну дупу, обзивав дурнями і говорив, що він їх туди не посилав. Такий собі “порядний” і “чесний” “активіст”

   • Ага.! А ще той Алім є представником Марсіанської конфедерації в уряді світу.

 3. До яких пiр ми будемо терпiти таких зрадникiв як МiЦИНСЬКИЙ? Вiн не виправдав довiри. Такий собI злидень Ми будемо знати,хто його впихнув в раду! Хай би сам вийшоа цей пердун.

 4. Та нI пане Алiме! Дуже добре знав Франц що за нього проголосують!Просто вiн одним говорить одне,а другим друге! Так звик! НепорядностI якраз в нього бiльше. Йому 70! Достатньо! Яка громада в нього? В мiстI його ненавидять,це зло! ЯкI грошI вiн бере за карту поляка? ВеликI! Що вiн зробив для Украiни? Куди б вiн не йшов в руках у нього прапорець ПольщI,а де державний? Тому,враховуючи вiк,йому таки прийдеться доживати I бути похованому в УкраiнI! Багато ми йому дозволили,багато!

  • Щановний пане “Валерію” На Хмельницькому та Київському майданах я та мої друзі дійсно приходили із польськими прапорами
   і ніхто з присутніх ТАМ цьому не перешкоджав. Більше того я бачив у багатьох сльози подяки.
   Але на всіх заходах і в обласній бібліотеці і в польсько-українському центрі /вул Інститутська 11/3/ постійною є польсько-українська символіка
   А щодо Карти поляка -так до цього підготовку роблять біля 90 вчителів польської мови -у департаменті освіти їх координати.
   Екзамени приймають консули. Деякі такі собі тупенькі можливо як ви лінувались вчитись І пропонували дещо але це викликало здоровий сміх І ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТАК БІЛЬШЕ НЕ РОБИТИ
   І останнє – після 2 днів полеміки про ті збори я зателефонував
   пану Юр,’єву по тел 0673829436 /можна перевіри ти/ новому голові і попросив мене не включати до списку.
   Все
   Гуд бай ! Довідзеня!

 5. ЩАНОВНІ НЕВЖЕ ВИ НЕ РОЗУМІЄТЕ ДЛЯ ЧОГО КОРНІЙЧУК, ЗРОБИВ ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПІД СЕЕ, А ДЛЯ ТОГО, ЩО Б ЛЕГАЛІЗОВУВАТИ ПРОТЯГНУВШИ ЧЕРЕЗ НЕЇ СВОЇ ОБОРУТКА, А ТАКОЖ, ЩО Б ЙОГО НІХТО НЕ НАГИНАВ КОЛИ ВІН БУДЕ КРАСТИ !

 6. Про бочки правда. У Нетішині їх стало удвічі більше. Хоч і до корнійчука звертались… Того, 2016 року, смерділи нестерпно, цього 2017 мабуть ще гірше буде. Як гадаєте, допоміг корнійчук своїм кишеням коштами вугільників.

 7. Франце Карловичу Ви забоялись? Мiщук про Вас гарно сказав! Та рада виступила проти Вас,а в цiй Ви нiхто! Залиштись,посперечайтесь?!все зрозумiв,може совiсть проснулась? Ви ж знали чого йшли,що за Вас будуть голосувати! А тепер в кущI? Ну да,нехай Скоробагатий скаже,що Ви молодець,вийшли,бо з якими очами Ви будете дивитьсь? Вам багато рокiв,схаменiться,достатньо гратись в революцiномера,вiк не той,тай всI знають вашу сутнiсть гнилу(раз на таке пiшли)Думайте про свiтле I добре! Вiдпочивайте!

 8. Ой не вiрю Францу!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.