Хмельницька поліція перевіряє законність забудови ділянки у рекреаційній зоні фірмою, пов’язаною з депутатом-“бютівцем”

Хмельницький міськрайонний суд надав слідчому хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області тимчасовий доступ до матеріалів адміністративної справи № 822/1787/16 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Торгівельний центр «Прибузький» до Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Про це свідчить ухвала суду від 10 січня.

За повідомленням управління захисту економіки в Хмельницькій області Нацполіції з’ясовано, що 9 жовтня 2015 року службові особи управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради всупереч наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України №109 від 07.07.2011 року (затверджує порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки) видали містобудівні умови та обмеження земельної ділянки на вул. Прибузька, 5/1 ТОВ «Торгівельний центр Прибузький» без врахування вимог щодо складу, форми та змісту містобудівних умов, обмежень забудови.

Також вказана діялнка знаходиться у рекреаційній зоні Р-2, на якій, відповідно до містобудівної документації, не дозволено розташовувати багатоповерхові, багатоквартирні житлові будинки.

Крім цього, з письмовою заявою до поліції звернулась голова громадської організації «Жіночий антикорупційний рух», в якій висловила прохання здійснити тимчасовий доступу до адміністративної справи № 822/1787/16, оскільки їй відомо, що для приєднання до матеріалах адміністративної справи сторона позивач подав фіктивні документи.

Як писав НГП, 6 жовтня 2016 року управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області не довело в суді правомірності скасування семи містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у Хмельницькому на вул. Прибузька, 5/1, виданих ТОВ “Торгівельний Центр “Прибузький”.

Хмельницький окружний адміністративний суд дійшов висновку, що земельна ділянка на вул. Прибузькій, 5/1 належить до вторинної зони ділової, громадської та комерційної активності районного значення (Ц-2), на якій дозволяється здійснення багатоквартирного житлового будівництва; забудова земельної ділянки не порушує вимоги містобудівної документації на місцевому рівні, а саме: Генерального плану Хмельницького та Плану зонування території Хмельницького.

Такий вигляд матиме забудова ділянки на вул. Прибузька, 5/1 у Хмельницькому

Такий вигляд матиме забудова ділянки на вул. Прибузька, 5/1 у Хмельницькому

Наразі справу слухає Вінницький апеляційний адміністративний суд.

За даними ЄДР, засновником і бенефіціаром ТОВ «Торговельний центр» «Прибузький» Ярослав Бляхарський. Бляхарський дуже популярний серед середовища будівельників міста — на нього зареєстровано десятки фірм. Серед них ЖБК «Буковинський квартал», ЖБК «Парадіз», ТОВ «Житлоплюс». А ось ЖБК «Меблевий» Бляхарський заснував разом із батьком депутата Хмельницької міської ради Анатолієм Скочелясом.

Пан Бляхарський напряму пов’язаний з депутатом від «Батьківщини» Олександром Скочелясом — працює юристом у ТОВ «Український будівельний капітал» (UBC), одним із засновників якого є Скочеляс.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. давно треба було це зробити!!! також перевірити треба будівництво біля першої школи ….”парадіз фо лайф” зветься…

  2. но домик, что на фото – красота!!!
    для Хмеля достойная стройка, жаль , что есть нарушения((((

  3. Це часом не біля Дісней-ленду?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.