В Кам’янці-Подільському обрали старого-нового директора музею-заповідника

У Кам’янці-Подільському 17 лютого відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора державного історичного музею-заповідника. Переможцем конкурсу став діючий очільник музею Олександр Заремба.

Фото з архіву Ірини Пустиннікової

Фото з архіву Ірини Пустиннікової

За посаду директора музею змагалось 4 кандидатів: Олександр Заремба, Олег Петровський, Анатолій Скрипник та екс-директор закладу Віктор Травінський. Всі конкурсанти публічно презентували програми розвитку музею на один і п’ять років.

Шляхом закритого голосування шестеро членів комісії проголосували за Олександра Зарембу і по одному – за Анатолія Скрипника та Віктора Травінського.

Тепер міський голова Михайло Сімашкевич має видати про призначення переможця конкурсу директором Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника та укласти з ним контракт на 5 років.

Нагадаємо, що Олександр Заремба очолює музей з 19 лютого 2016 року.

Довідка НГП. Олександр Заремба працює в Кам’янець-Подільському державному історичному музею-заповіднику з 2011 року. Також він відомий тим, що впродовж багатьох років був ідейним натхненником і організатором фестивалю «Остання столиця».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.