Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник отримав нового директора

Сьогодні в будівлі Кам’янець-Подільської Ратуші відбулось представлення нового директора Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. Ним став завідувач відділу маркетингу вищевказаного музею Олександр Заремба.

В коментарі НГП директор департаменту гуманітарної політики міськради Альона Кузема повідомила, що 2 лютого цього року закінчився контракт із попереднім керівником музею Віктором Травінським, який очолював установу п’ять попередніх років. Міський голова Михайло Сімашкевич вирішив не продовжувати співпрацю із Травінським і 19 лютого своїм розпорядженням уклав однорічний контракт з Олександром Зарембою.

Довідка: Олександр Заремба працює в Кам’янець-Подільському державному історичному музею-заповіднику з 2011 року. Також він відомий тим, що впродовж багатьох років був ідейним натхненником і організатором фестивалю “Остання столиця”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.