“Рада Майдану” відмовилася підтримувати відозву свого активіста щодо відставки керівництва поліції Хмельниччини

Колишній прес-секретар Хмельницького штабу національного спротиву і представник ГО “Комітет моніторингу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування” Олексій Голеншин запропонував “Раді Майдану” Хмельниччини підтримати звернення щодо відправлення у відставку весь керівний склад поліції Хмельниччини на чолі з начальником генералом поліції 3-го рангу Миколою Семенишиним через звинувачення у можливій корупції.

Текст звернення було озвучено на засіданні “Ради Майдану” 28 вересня.

“Генерал поліції (Микола Семенишин – НГП) допустив факт розтрати матеріально-технічних цінностей, що призначались на потреби АТО. Це було зроблено свідомо або несвідомо, чи з його відома – немає жодного значення. Адже те, що призначалося для наших бійців – вкрали! У зв’язку з цим він не має морального права перебувати на займаній посаді. З цієї посади він повинен піти. А ось куди – рішення за слідством”, – вважає активіст.

“Перша особа Національної поліції (Хмельницької області – НГП), котра ставить підпис або дає це право своїм підлеглим, зобов’язана нести відповідальність. Ми не можемо керуватися логікою, коли начальник не знає, а підопічні займаються казна-чим. Якщо ж так діяти, то давайте купимо квиток до Ростову-Київ, повернимо, “легітимного” президента Януковича”, – додав Голеншин.

Думки активістів з цього приводу розділилися. Частина з них заступилася за Семенишина, наголосивши, що він допомагає волонтерам із забезпеченням речей і продукції у зону АТО на сході України.

У підсумку більшість “майданіців” відмовилися підтримувати звернення по Семенишину.

Як писав НГП, Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України у супроводі Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України з квітня поточного року здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та іншими тяжкими кримінальними правопорушеннями.

Встановлено, що службові особи керівного складу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за попередньою змовою між собою протягом 2015-2016 років організували та впровадили в роботу корупційну схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів (тони пального, а саме бензин марки А-92, А-95 та дизпалива), а також їх подальшого збуту фізичним особам, які призначались на повсякденні потреби структурних і територіальних підрозділів поліції.

Крім цього, в ході досудового розслідування виявлено непоодинокі факти розкрадання цими ж працівниками поліції великих сум грошових коштів, спрямованих на закупівлю продовольчих товарів для підрозділів, які перебувають в зоні проведення АТО.

Пізніше начальник ГУ Національної поліції в Хмельницькій області генерал поліції 3-го рангу Микола Семенишин заявив, що не знав про розкрадання пального в поліції Хмельниччини.

Згодом начальник управління логістики та матеріально- технічного забезпечення Головного управління Національної поліції в області Володимир Гонтар написав рапорт і пішов на пенсію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 53

 1. Да,схоже на цирк! З кожним разом все менша кiлькiсть в залI! Алiм! Ти ж не дурний,а з ким водишся?Клюс-хабарник з досвiдом трохи не випригнув iз штанiв,забув,як брав хабарI за екзамени? Став чесним? Воно тобI треба старий пердун? Гуляй по парку,так нI,треба кiстки перемити! Мороз трухлявий,що тебе занесло в раду,потоптався по людях пристосуванець.А цей сивий в президio дiЯя мистецтв,вiн ходе,на всiх пише,причому з класу 8-го,а тепер на конкурси документи носить. Що вiн плете? Жах одним словом,а та Покотило,Политайло,свиня з першого ряду,воно ж нерухомiстю займалось,чого приперло?Сумно дивитись!

  • Жора, я працюю з тими людьми які є в раді. Вони всі різні і з своєю історією. Я не суддя чи прокурор щоб підбирати їх на свій розсуд. Але я теж часом дивуюсь як нам всім разом вдається приймати абсолютно нормальні рішення. І підтвердженням цього є саме оцей інтерес до нашої позиції. Без нас Хмельниччина була б Хмельниччиною. Але в деяких деталях іншою. Ми впливаємо на деякі рішення влади, на поведінку громади. І я впевнений, принаймні так почуваюсь, в кращу сторону. Вибач що без скандалу.

  • Трухлявий провів розслідування по “гарячих слідах”. Що він хотів сказати сказати Жорі????Себто Сашку-градоначальнику…Не суди і не судимий будеш бо і в “твому болоті” цирку не менше. За характеристики – подяка. Але називату нашу колегу свинею – це вже не дуже етично.

   З повагою,
   Трухлявий

 2. Подивився відео, цікаво.
  Ось найактивніші члени Штабу опору у 2014 році, наголошую не на початку, а іменно тоді коли запахло «жареним».
  1. Валерій Лесков
  2. Олексій Голеншин
  3. Олесь Вітряний
  4 Олександр Симчишин
  5. Леся Стебло
  6. Володимир Богачук
  7. Лев Бірюк
  9. Козаки
  10. Віктор Савчук
  11. Микола Площинський
  ЩЕ МАКСИМУМ ЧОЛОВІК 4 – ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ КОГО ЗАБУВ.
  Щось серед «Ради майдану» я їх НЕБАЧУ.

 3. Подивився відео, цікаво.
  Ось найактивніші члени Штабу опору у 2014 році, наголошую не на початку, а іменно тоді коли запахло «жареним».
  1. Валерій Лесков
  2. Олексій Голеншин
  3. Олесь Вітряний
  4 Олександр Симчишин
  5. Леся Стебло
  6. Володимир Богачук
  7. Лев Бірюк
  9. Козаки
  10. Віктор Савчук
  11. Микола Площинський
  ЩЕ МАКСИМУМ ЧОЛОВІК 4 – ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ КОГО ЗАБУВ.
  Щось серед «Ради майдану» я їх НЕБАЧУ.

 4. Алім ти МУДАК!!!

 5. Є, Є на Хмельниччині і за їїмежами злодії і бандити з минулої влади в тому числі і міліцейської що прагнуть РЕВАНШУ , повернення до схем що діяли за часів Януковича та Ядухи. Чомусь мені здаєтиьтся що Семенишин їм на заваді..
  Тільки незалежна перевірка за участю громадськості ,журналістів повиння встановити чи дійсно є злочини в ХМ. поліції чи ми маєм справу з заказною справою. Все інше від лукавого. Неприємно бачити як вчорашні однодумці по майдану включаються в ганебні , можливо замовні справи. .
  Щодо Олексія Голеншина то він не в Раді Майдану: пішов на підвищення. Льоша, рада Майдану не може і не буде виконувати захцянки навіть вчорашніх друзів якщо від них попахує заказухою.
  Рішення Ради Майдану: пасквілів не плодити, а вимагати публічну, САМЕ ПУБЛІЧНУ перевірку того що можливо і є фактами злочину поліцаїв , а можливо Семенишин став розмінною монетою київських силовиків, чи замовлений реваншистами. Час покаже.. Рада Майдану як завжди прийняла виважене рішення.
  Тому тут і гвалт такий. Всім “озабочєнним” шила в дупі , а нормальним -спокійної ночі,

 6. Як тільки но в НГП появляється в заголовку “Рада МАйдану” то зразу ж шквал коментарів. Схоже ми і вчорашній “владі від бога” і сьогоднішнім престолонаслідникам з майдану, що дрейфують в сторону тієї влади як кістка в горлі. Значить ми на своєму місці.

 7. Алім не переймайся пасквілями … Не всім подобається,що представники з ради Майдану “пхають” носа в справи ,які свого часу та і на превеликий жаль в теперішній, розворушили справи прихватизації,відчудження і багато чого іншого …А підтердження тому,що рада Майдану щось таки робить, це те що люди не найшовши правди в чиновницьких кабінетах звертаються,саме до Ради …

 8. Рада НАС зрадила своїм рішення!!!!!!!

 9. Алім підкумлений та продажний. Ганьба усім тим у раді через кого вийшов такий результат!!!!!!!!!

  • За звернення провести відкрите розслідування за участю громади проголосували всі члени Ради. І це напевно правильно.

 10. Зрадник АЛІМ!!!!!

 11. Алiм! Просто ти адекватний серед тих,хто присутнiй I жаль,що не на роботI!А де Слободянюк,Лукiна,Сашко з мамою,Стебло до якоI ой як багато питань,чому дозволили iй нахапатись бiльше,нiж попередн кам? Це свята правда!Що Ви вирiшили для громади? Багато з тих,хто в залI,переслiдуть тiльки свою мету.Затягнулось все,дайте людям працювати,а за аренду Ви плотите? То чому iнашим деколи забороняють зайти в раду,посадiть когось при входI. Чому не розглянете тарифи? Питання у багатьох,як виживати?

 12. Алiму нужны земли,толкучка,в принципе этим он и занимается.Человек не бедный,а сейчас со всеми в шоколаде,станет еще богаче!Принеси люстры в раду,ты же торгуешь ними,хоть что-то хорошее сделаешь!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.