“Клієнти” Генпрокуратури. “Паливний король” Гонтар

Генеральна прокутатура України 5 вересня вийшла з резонансною заявою, звинувативши керівний склад Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області у корупційній змові. Слідчі Луценка викрили схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів (тонни пального, а саме бензин марки А-92, А-95 та дизпалива), яка діяла протягом 2015-2016 року – тобто саме в період трансформації міліції у поліцію.

Цинізм корупції, оприлюднений ГПУ, вражає: кралися гроші на “святая святих” – забезпеченні продовольством учасників АТО, котрі боронять схід України від російської агресії.

За власними даними “Незалежного громадського порталу”, в основне коло підозрюваних потрапив начальник управління логістики та матеріально- технічного забезпечення Головного управління Національної поліції в області Володимир Гонтар. Володимир Семенович – людина “старої гвардії”, але в нових умовах мав широкі повноваження.

Фото з "Фейсбуку"

Фото з “Фейсбуку”

Саме його, призначений у березні 2015-го керівник ще обласної міліції Хмелльниччини Микола Семенишин, зробив відповідальним та “зв’язковим” із волонтерами, які добре обізнані з потребами військовослужбовців зони АТО. Чи не звідси ростуть “вуха” ?

Фото з "Фейсбуку" Семенишина

Фото з “Фейсбуку” Семенишина

Декларація Гонтара за 2014 рік досить скромна. Сукупний дохід правоохоронця разом з дружиною становив 122,4 тис. грн. За ці кошти утримувалася іномарка “Ніссан”, 2010 року випуску і дивним чином відбулася купівля квартири площею 106,9 кв.м вартістю 253,9 тис. грн.

Згідно з реєстром речових прав на нерухоме майно, пан Гонтар приватизував 29 січня 2015 року квартиру на 106,9 “квадратів”, а також нежитлові приміщення між першим та другим поверхами площею 4,3 кв. м, що на вулиці Зарічанській, 9 у Хмельницькому. Через два місяці у начальника управління матзабезпечення з’явилося нежитлове приміщення на 7,3 кв.м у цьому ж будинку.

Гонтар_майно1

Гонтар_майно2

Гонтар_майно3

Багатоповерхівку на вул. Зарічанська, 9 в народі називають “міліцеською”, оскільки тут багато сімей з числа правоохоронців купували квартири, переважно у дольовий спосіб. За розподіл житла, як стверджують самі ж міліціянти, відповідав Володимир Гонтар. До речі, на одне з показових вручень ордерів на дольові квартири у 2014 році до Хмельницького завітав тодішній  заступник Міністра МВС Сергій Яровий.

Ще засвітився пан Гонтар у скандалі з міліційською парковкою, а точніше комерційним проектом фірми “Золота середина”, яка готова поділитися з силовиками кількома десятками паркомісць взамін на забудову земельної ділянки, що знаходиться в постійному користуванні обласної міліції. Відповідний документ 3 листопада 2015 року скіплений підписами т.в.о заступника начальника ГУ УМВС України в області Володимира Гонтара і забудовника в особі Олега Федаша.

На думку громадських активістів, ця парковка зводиться у зоні зелених насаджень загального користування (зона Р-2) і основний зиск від неї матиме фірма-забудовник “Золота середина”.

101

Остання неприємна ситуація, в яку вляпалося керівництво обласної поліції, – матеріальне забезепечення районних груп швидкого реагування патрульної поліції. Виявляється, що районні відділи поліції (зокрема, Хмельницький, Теофіпольський, Білогірський) замість того, щоб отримати все необхідне з “центру”, за власні гроші купували планшети та комплекти наліпок “Поліція”. А це є пряма ділянка відповідальності  Володимира Гонтара.

Новенькі “Рено Dokker” для груп швидкого реагування. Фото Віталія Тараненка

Новенькі “Рено Dokker” для груп швидкого реагування. Фото Віталія Тараненка

Згодом це “неподобство” вдалося зам’яти, і наче планшети були придбані у вигляді благодійної допомоги від Хмельницького обласного благодійного фонду Центр «Добриня».

І наостанок. З районних відділів поліції Хмельниччини надходять сигнали, що після обшуків у кабінеті Володимира Гонтара, на місцях почали видавати пальне у достатній кількості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 29

 1. Семенишин в долі, це безумовно. Гнати і садити виродків. Хай будуть вони прокляті зі своім потомством! Бідний дільничий шукає тих пару літрів бензину, щоб виконати службовий обовязок, а ці гади мільйонні оборудки проводять. За схему по фрмі “золота середина”, також варто взятися! Гниди рідкісні.

 2. Ну не всі однакові .А я не вірю що Семенишин причетний.В кожному відомстві може бути фарбований лис…..Тих зловживань були тисячі і коли прийшов новий начальник -не може він за такий короткий строк це все вичистити.От воно тим і скористалось гнида.

  • Кажете чисте керівництво??? А хто в долі з арештмайданчиком???

  • гниди це ті, які захищають та покривають хабарників під час війни, а ви, пані валентино, де купуєте пальне на власне авто?

  • Якщо, начальник не знає, що його підлеглі крадуть, то нащо такого начальника. Але практика показує зовсім інше. Ми маємо справу не з одиничним випадком, а системною протиправною діяльність групи осіб.

 3. І колиж в нашій країні буде толк? З цими діячами, по-іншому не називеш, країна ще довго не зможе рухатись вперед. А де майбутне в наших дітей?Вони козли, крахобори тільки для себе, а для людей нічого. Іх треба привселюдно розстрілювати, щоб інші думали чи красти!!!!!!! Не можна з таким бути гуманними! А як же наші діти будуть жити? Тільки їхні мають жити? ГАНЬБА. Ставайте до стінки панове ВЗЯТОЧНИКИ!!!!!!!!! А ви знаете, що я скажу, може і Семенишин ні вчому не винний, але він керівник, і він в першу чергу відповідає за своїх підлеглих. Треба розглянути мабуть його відповідність посаді керівника?

  • а згадайте здохлих міліцейських коней у каменці – хто тоді там був начальником? може знову “рафік” не винуватий!

 4. Ці поліціанти тільки форму змінили, а за нею все лишилось як було. Відкати, давай я вирішу!!!!!

 5. А цікаво, цей діяч ще на свободі? Думають як його закрити, чи вже закрили? Закрити і ніяких застав для таких не може бути!!!!

  • Кого це в нас колись закрили? Як то кажуть: “ни одно животное не пострадало”.

 6. а ще треба зацікавитися мішою палагієвим …він був в міліції прес-секретарем та знає дуже багато….до речі він є братиком славнозвісної лесі стебло…зараз вони типа волонтери але дуже добре збагатилися за останні три роки..

 7. Мент он и есть мент, как не назови. На одну хитрожопую рожу Гонтаря взглянуть достаточно, чтобы понять, что за тип. Жаль спецов, которые действительно пашут: следаки, эксперты, криминалисты. На них тоже тень негативная ложится из-зи таких, как Гонтарь.

  • неправда! не надо передергивать понятиями. менты – это опера и следаки, которые пашут, а мусорилы из корытно-финансовой службы та начальничками с мордами размером с жопу бабуина за ихний счет себе карман набивают

 8. В военное время за это расстрел. Поэтому и не выгодно объявлять. Если мы идем в Европу, то Семенишин должен уйти в отставку минимум.

  • Все все знали, когда назначали Гонтаря на эту должность. Гонтарь еще с должности начальника связи облуправы(в 2008-2009) привлекался начальством на закупки, которые не предусмотренные бюджетом, на “помывку средств”, так что это кадровый специалист по освоению денег “правильно”. Не знали начальники?))) А тут еще доказать надо))

   • Барыга он по натуре. 14 лет все под себя греб. Кто в управлении этого не знал? Все знали.

 9. Будемо чекати новин,не спiшiть судити. А от про Стебло I I I братика це цiкаво. Вiн був регiоналом,а тепер волонтер-супер!

  • Михайло Васильович зараз військовослужбовець та має посвідчення учасника АТО… Правда був не в зоні АТО а в місті Ізюм Харківської області (від міліції туди їздив).

 10. Дядя Вова будучи сержантом тырил колбасу за броник, шнырял алкашей в подъездах, позже получал зарплату пенсионеров и т.д……..

 11. Семенишин не новый начальник ! И эту схему прочувствовал на себе будучи начальником рай отдела. Не сомневаюсь что тоже самое было и в Ивано-франковске .Пока опера ходят пешком и за свои деньги заправляют служебные машины ,руководство жирует ,набивает карманы приватизирует кладовки и красиво даёт интервью.Вспомнили милицейский дом,а представте сколько там отмыли бабла, и снова на своих же работниках.

 12. Может, кто знает? Как мог пройти аттестацию в полицию “славноизвестный” на весь город бывший гаишник Сергей Петрович Конар? Когда такие нелюди (ибо человеком его назвать трудно) попадают в полицию, то это говорит о “честнейшем”, “независимом” конкурсе.

 13. Кажете, поліція отримала планшети як благодійну допомогу від фонду Добриня. Цікаво, що його співзасновника через кілька місяців знайшли повішеним на власному подвірї,, за день до Дня народження сина, до якого він готувався….

 14. Ребята, не суетитесь особенно. Ничего страшного не произошло. Ушел себе товарищ спокойно на пенсию (немаленькую) … задним числом. А сколько гад кровушки подчиненным попил!

  • Юра намекнул вчера на комитете в Раде, что у Вована впереди период увлекательного и содержательного общения с дядьками из прокуратуры на железнодорожные темы об устройстве паровоза ну и т.д.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.