Блогер про скандальну парковку поліції: нас мають за дурнів

Громадський активіст і блогер з Хмельницького Андрій Попик відреагував на брифінг обласної поліції, представники якої відкидають будь-які закиди щодо зловживання під час зведення парковки за приватні кошти.

“Місто таки “киданули” на землю. І це правоохоронці не спростовують. Земля була виділена безкоштовно для міліції під автостоянку, а там тепер лише невеличкий шматок віддадуть під неї. Решту площі отримає комерційний забудовник (облаштувавши лише 20 паркомісць для поліції). В поліції пояснюють, мовляв немає грошей на будівництво, тому залучили інвестора… Я наївний все життя думав, що задача міліції/поліції це боротьба зі злочинністю та її профілактика, а не залучення інвестицій!!!” – написав він у “Фейсбуці”.

Мова йде про земельну ділянкою площею 0,557 га на вулиці Зарічанській 9/1-А (розташована біля супермаркету “Таврія В” і річки Південний Буг – НГП). Цю землю (кадастровий номер 6810100000:03:008:0019) 30 жовтня 2013 року міська рада передала в постійне користування Управлінню МВС України в Хмельницькій області.

Фото НГП

Фото НГП

Цього року на цій земельній ділянці з’явився паспорт будівництва, згідно з яким, тут має бути крита стоянка для автомобілів. Замовником робіт виступає обласна поліція, генпідрядником є ТОВ “Золота середина” з Олешина Хмельницького району.

Попик висловив припущення, що “місту вигідніше було продати цю ділянку з аукціону та побудувати поліцейським 20 паркомісць”.

“Якщо поліції достатньо всього 20 паркомісць – то може просто можна облаштувати їх перед спорткомплексом (там влізло би 40+, або за рахунок площі на території самого управління (а його там достатньо), а ділянку повернути місту”, – додав активіст.

За його словами, забудовник має звести 162 паркомісця, а не 95, як говорилося раніше поліцією і підрядником.

Як нас мають за дурнів. Моя відповідь поліції.Трохи більше тижня тому, я написав пост “Як можна обікрасти Хмельницький…

Опубликовано Andriy Popyk 31 марта 2016 г.

 

Від НГП. ТОВ “Золота середина” зареєстрована на вулиці Радісна, 32 у селі Олешин Хмельницького району. Засновниками виступають громадянин Росії Костя Куразов і хмельничанин Костянтин Шурко. Директором ТОВ є Руслан Токалюк, а підписантом – Олег Федаш.

Як виявилося, Костя Куразов і Олег Федаш є бізнес-партнерами і співзасновниками двох фірм, які також прописані на вулиці Радісна, 32 в Олешині. Це – ТОВ “Екозема” (спеціалізується на оптовій торгівлія твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами) і ТОВ “Сінтар” (рекламні агентства).

За даними майнового реєстру, у користуванні ТОВ “Золота середина” знаходиться земельна ділянка площею 1,3 га на вулиці Лісогринівецькій, 18 для будівництва і обслуговування  багатоквартирного житлового будинку. До квітня 2014 року згадану ділянку орендувало приватне мале підприємство “Кедр”, яке належить Олегу Федашу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Золота середина ???

  2. Дерибан при новой власти………..??????????????????????????????

  3. ДА………………………………А Я ВСЕТАКИ ДУМАВ, ЩО ПАРТІЯ В ЯКІЙ Я ПЕРЕБУВАЮ УЖЕ ДОВГО ПІД ТАКОЮ ГАРНОЮ НАЗВОЮ “СВОБОДА”, НА ЧОЛІ З НАШИМ МЕРОМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД УСІХ ІНШИХ…АЛЕ БАЧУ НІ…ПОТРІБНО ВИХОДИТИ З ДАНОЇ ПАРТІЇ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.