В обласній поліції пояснили, яку парковку будують на Зарічанській

Сьогодні в обласному управлінні УМВС провели брифінг щодо будівництва парковки на вулиці Зарічанській. За словами начальника УЛМТЗ ГУ НП в Хмельницькій області Володимира Гонтара, той ажіотаж, що піднявся в соцмережах через допис одного з активістів – йому не зрозумілий.

21

Земельна ділянка була виділена міською радою ще у травні 2013 року, однак через брак фінансування весь цей час будівництво не починали. До того ж витрачати кошти на будівництво парковки, коли ще не всі учасники АТО забезпечені житлом, він вважає не доцільним. За словами Володимира Гонтар тільки нещодавно знайшовся інвестор, який погодився надати ту кількість місць, яку потребує управління для службових машин.

1

Зараз за будівництво взявся інвестор ТОВ “Золота середина”. В угоді чітко вказано, що з збудованих паркомісць управління поліції отримає не менше 20. До того ж територія, на якій будуть ставитись службові машини буде відокремлена від інших паркувальних місць. У тих технічних умовах, що є зараз зазначено, що парковка передбачатиме 95 місць, 20 з них будуть передані управлінню поліції безкоштовно. Однак загальна кількість місць може збільшитись.

“Ми не передали земельну ділянку, ми залучили нвестора для будівництва. В угоді чітко вказано, що всі видатки пов’язані з землею несе забудовник”, – зазначив Володимир Гонтар.

Заступник директора ТОВ “Золота середина” Олег Федаш зазначив, що середня вартість одного паркувального місця складатиме 43-53 тисячі гривень. Ця земельна ділянка має дуже складну геодезію і має численні комунікації. Зокрема на цій території розташована досить стара електрична підстанція і зараз в “Обленерго” міркують про доцільність її перенесення.

За словами Гонтара, парковка буде сучасна, з покриттям з бруківки, крита та забезпечена засобами відеоспостереження, під’їздами для пожежних автомобілей, гідрантами.

В управлінні поліції запевнили, що всі роботи на цій ділянці виконувались в межах чинного законодавства. Наразі будівництво ще не починали, а тільки розчистили територію згідно з “нульовою” декларацією про підготовчі роботи. На сьогодні проект парковки в стадії розробки.

Нагадаємо, що громадський активіст Андрій Попик на своїй сторінці у Фейсбук зазначив, що на місці будівництва критої автостоянки на “Співочому полі” управлінням поліції з’явилось оголошення про продаж паркомісць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. який нахер інвестор, люди!!!!!!!!!! А що міліція сама розумна у нас??? Є ще СБУ над ними і прокуратура!!! А чому мер не виніс на аукціон??????????? щоб зарорбити бабки в місцевий бюджет????????????

  2. До речі, у начальника УЛМТЗ ГУ НП в Хмельницькій області прізвище не “Гонта”, а “Гонтар” 😉

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.