Реформа МВС: на укомплектування груп швидкого реагування патрульної поліції Хмельниччини скидалася толока

Начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Микола Семенишин заявив, що закупівля планшетів для груп швидкого реагування патрульної поліції області відбувалася за кошти благодійників та місцевих громад.

Новенькі "Рено Dokker" для груп швидкого реагування. Фото Віталія Тараненка

Новенькі “Рено Dokker” для груп швидкого реагування. Фото Віталія Тараненка

Про це він заявив у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Загальна ціна цього проекту – 8 млн. грн. Дійсно, планшети були закуплені за рахунок благодійної допомоги і порозуміння територіальних громад. Програмне забезпечення (“Цунамі” – НГП) і придбання форменого одягу проплатила Національна поліція. Тому завдяки тісній співпраці з громадою і підприємцями були закуплені 44 планшети для груп швидкого реагування патрульної поліції області”, – заявив він.

Водночас, за даними НГП, деякі районні відділи поліції (зокрема, Хмельницький, Теофіпольський, Білогірський) за кошти місцевих правоохоронців закупили планшети та комплекти наліпок “Поліція”.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Такі завдання я не ставив. Натомість задання отримали районні керівники поліції, котрі мали б звернутися до місцевих органів влади за допомогою”, – запевнив Семенишин.

Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе наголосила, групи швидкого реагування патрульної поліції Хмельницької області мають бути доступні для всіх людей.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Мене часто запитують, чим відрізняється патрульна поліція від груп швидкого реагування? Насамперед тим, що групи реагування комунікуватимуть напряму з громадянами та населенням. Дуже важливо, аби ці дільничні інспектори та слідчі були доступні для всіх людей, у тому числі тих, які мешкають у сільській місцевості”, – зазначила вона.

“Якщо у журналістів є інформація щодо непрозорих закупівель, можете звернутися до генеральної інспекції Національної поліції”, – порадила Деканоідзе.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А что там за дыбилы орали сегодня?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.