ГПУ: службові особи керівного складу поліції Хмельниччини наживалися на пальному та коштах для бійців АТО

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України у супроводі Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України з квітня поточного року здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та іншими тяжкими кримінальними правопорушеннями.

Про це повідомляє сайт ГПУ.

Встановлено, що службові особи керівного складу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за попередньою змовою між собою протягом 2015-2016 років організували та впровадили в роботу корупційну схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів (тони пального, а саме бензин марки А-92, А-95 та дизпалива), а також їх подальшого збуту фізичним особам, які призначались на повсякденні потреби структурних і територіальних підрозділів поліції.

В ході проведення комплексу негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано осіб, причетних як до впровадження, так і до забезпечення роботи цієї схеми.

Крім цього, в ході досудового розслідування виявлено непоодинокі факти розкрадання цими ж працівниками поліції великих сум грошових коштів, спрямованих на закупівлю продовольчих товарів для підрозділів, які перебувають в зоні проведення АТО.

З метою маскування своєї злочинної діяльності даними особами кожному начальнику територіального підрозділу було доведено вимогу щодо купівлі продуктів та їх кількості, які ті повинні були закупити за свої гроші або кошти «спонсорської допомоги».

Слідчі дії у даному провадженні проводились упродовж останніх трьох днів, до їх проведення були залучені близько 50 осіб з Генеральної прокуратури України, а також працівників Внутрішньої безпеки Національної поліції України з трьох областей та два спеціалісти-поліграфісти.

Всього проведено 4 обшуки, за результатами проведення яких вилучено велику кількість бухгалтерських документів. У причетного працівника поліції виявлено значну суму готівкових коштів (долари США, євро, гривні), а також велику кількість талонів на пальне. Допитано більше 30 осіб, проведено ряд одночасних допитів, отримано доступ до серверів Головного управління Національної поліції України в області, в ході чого вилучено електронну переписку, пов’язану зі злочинною діяльністю.

Фото ГПУ

Фото ГПУ

Таким чином, за результатами проведення вищевказаних слідчих дій підтверджено факти тотального розкрадання палива, а також грошових коштів, спрямованих на потреби бійців АТО.

Фото ГПУ

Фото ГПУ

Слід зазначити, що дана спецоперація проведена успішно, не дивлячись на те, що інформацію про документування протиправної діяльності працівників Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області було «злито».

На даний час у кримінальному провадженні досудове розслідування триває.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Цікаві головні герої цієї стрічки.

 2. Ось така вона “нова” поліція…
  “Кожний отримає по справах своїх… ” (от Матвія 16)

 3. Всіх “сук” посадити і надовго…, начолі з сименишеним. Падлюки такі. В краіні війна, а вони мародерствують скоти. Мало того, що організували бізнес за поіздку в АТО., з міліціянтів беруть по 3-4 тис. грн., аби ті мали можливість в подальшому отримати статус учасника АТО.

 4. От, мудаки….. А простий дільничий мусить за свій кошт, заправляти автомобіль аби доіхати (обїхати) свій район….. Посадити всіх без винятку, перші особи однозначно в курсі і в долі.

 5. підполковник Гонтар Володимир Семенович, управління матеріально-технічного забезпечення…
  На сайті Генеральної прокуратури є інформація в загальних рисах,
  http://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=191882
  От тепер питання, а невже керівництво не знало??? І начальники територіальних підрозділів всіма силами стягувались??? Всіх в шию гнати з керівних посад і всіх начальників територіальних відділів… Провели атестацію, познімали вершки. Показуха, а не реформа

 6. От і проявилася ваша ментовська натура. Про які ще меморандуми ви там тренділи? З ким? Ті ваші писульки, пафосно підписані перед пресою туалетної бумаги не варті. На спільну зону всіх!!!!

 7. Організоване злочинне угруповання. Фактично обласне управління підлягає розформуванню, а тих, що залишаться необхідно перевести в зону АТО.

 8. Довести складно, але це відомі факти, що згори доводять плани по надходженням у кишені керівників УМВС готівки, посади купуються, за житло потрібен хабар, премія-поділися з начфіном(Ю.Мальований), якщо є гроші – все можна “порішати” і т.д.

  • не бзди, сядють усе!

   • Ну чому ж Вм так ? Адже “перевертнів в погонах” всіх вигнали. Залишилися та прийшли тільки ” білі та пухнасті” з руками , які нічого не беруть , читають “мотиваційну літературу “- твори Вадима Зеланда , глибоко віруючі люди, ті . які працюють прозоро з громадськістю під світлом софітів, не визнають ніякого ” кумовства “

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.