Семенишин: я не знав про розкрадання пального в поліції Хмельниччини

Начальник ГУ Національної поліції в Хмельницькій області генерал поліції 3-го рангу Микола Семенишин через десять днів після гучної заяви Генеральної прокуратури відреагував на досудове розслідування проти керівного складу обласної поліції.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Відповідний коментар на Youtube розмістило видання “Вечірний кам’янець”.

Керівник поліції Хмельниччини виглядав не багатослівним і короткими фразами відповідав на запитання журналіста. Він заявив, що вийшов з відпустки, але про обшуки в підконтрольму відомстві нічого не знає.

“Я особисто не знав (про розкрадання пального – НГП) і до цього не причетний. Що стосується моїх підлеглих, то на сьогодні поки нікому не оголошувалася підозра”, – сказав Семенишин.

Він додав, що з приводу цієї ситуації не зустрічався з Міністром МВС Арсеном Аваковим.

Як писав НГП, Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України у супроводі Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України з квітня поточного року здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та іншими тяжкими кримінальними правопорушеннями.

Встановлено, що службові особи керівного складу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за попередньою змовою між собою протягом 2015-2016 років організували та впровадили в роботу корупційну схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів (тони пального, а саме бензин марки А-92, А-95 та дизпалива), а також їх подальшого збуту фізичним особам, які призначались на повсякденні потреби структурних і територіальних підрозділів поліції.

Крім цього, в ході досудового розслідування виявлено непоодинокі факти розкрадання цими ж працівниками поліції великих сум грошових коштів, спрямованих на закупівлю продовольчих товарів для підрозділів, які перебувають в зоні проведення АТО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 19

 1. Всім брехунам брехун! Він кращий!

 2. послушайте уважаемый вы меня пугаете-может вы еще про какието преступления не знаете совершаемые вашими подчиненными-вам для этого генерала дали кабинет автомобиль хорошую зарплату влияние-а кто рекомндовал этогго человека на должность тоже не знаете-тогда на выход

 3. Нащо ж все так роздувати? Скільки ж там вони вкрали? Ну-у-у зовсім трошки, це ж пошті нічого… Трохи посваритись, ну догану дати, в крайньому випадку сувору… Воно ж нічого не змінить. Уже ж вкрадено…

 4. У поліціІ без керівника нічого не відбуваеться. Все прекрасно знав Семенишин. На вихід.

 5. І я не-я, і хата не моя!

 6. Мабуть в Семенишина улюблений фільм “Лжец, лжец, лжец” за участю Джима Керрі. Але він його мабуть переплюнув. Семенишин цілком заслуговує на Оскара.

 7. ???????? !!!!!!!! ……

 8. НАХРЕНА ТАКИЙ НАЧАЛЬНИК ЯКИЙ НЕЗНАЄ, ЩО У НЬОГО ПІД НОСОМ РОБИТЬСЯ!

 9. І хт в це повірить, М.В. скільки завезли Авакову, що б на посаді залишитись? А ще напевно і Луценку ?

 10. Дивно. Ще недавно казав що володіє повною оперативною інформацією по всіх питаннях, а зараз “не знав”.Дивно тай годі.

 11. А де внутрешня безпека? За що гроши отримувала, або в долі?

 12. На фото він дуже крутий, а в роботі себе ще не показав. По результатам розслідування його краще перевести для подальшої служби в зону АТО.

 13. Симинишин не знал))) Он кто, директор бензоколонки, или главный нац.полицмен.

 14. Віталій Таранєнко, скільки тобі генерал заплатив за ”оправдательне” інтервю ?

 15. У симинишена після цих слів – ні офіцерської честі ні совісті ні гідності! Не знав він що підлеглі крадуть пальне……… А на якому паливі їздить його джип? напевне купляє що-разу на заправці? А хто підписує і затверджує акти про рух майна та коштів установи…….., не начальник, ні? От морда наглюча! А за земельну ділянку під стоянку, теж не знає?

 16. А нахер ти тоді там треба. Цілий начальник управління, якщо ти нічого не знав.

 17. Яке там наступне звання після генерала третього рангу?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.