Міська влада побалує хмельничан низькими тарифами на проїзд до 1 листопада

З 15 вересня ціни на проїзд у громадському транспорті Хмельницького будуть знижені: прокататись на маршрутці коштуватиме 3 гривні, у автобусах – 2,5 грн. Проте тішитись новим тарифам хмельничани будуть не довго. Вже з 1 листопада ціни знову стануть такими як зараз: 3 гривні за проїзд у автобусах і 3,5 грн – у маршрутках.

Про це йдеться у проекті рішення виконкому, що опублікований на сайті міської ради.

Привітний перевізник Олександр Мішин, який керує автобусними маршрутами №№ 21, 22 та 12, у коментарі “Незалежному громадському порталу” назвав навіть такі тарифи заниженими. За його словами, згідно з теперішніми цінами на пально-мастильні матеріали, обґрунтована ціна на проїзд в автобусах цього типу – 4 гривні 18 копійок.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

“Від моменту, коли приймались тарифи 2,5 і 3 гривні, вартість усіх складових, які зумовлюють тариф на проїзд, зросла вдвічі, а то й втричі. Тоді середня вартість дизельного палива була 11,5, зараз – 17 грн. заправка автобуса на 21 маршруті – це мінімум 100 літрів за день. Потік пасажирів, що сплачують проїзд – близько 800 людей. Це виходить 1700 гривень. Звідки я можу платити податки, заробітню плату і оновлювати рухомий склад?”, – обуруюється перевізник.

Окрім того, він зазначив, що зараз, для того щоб вижити перевізникам доводиться економити на заміні масла, фільтрів та інших запчастинах. Якщо, згідно з нормою, масло слід міняти кожні 10 тисяч кілометрів, це роблять через кожні 35 тисяч.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ну і збільшили ціни на проїзд по 3.50 і деякі люди начали їздити на тролейбусах, втратили клієнтів, залишили б 3 грн хотяб було і більше клієнтів, а зараз ціни якшо будуть по 4 грн, то і тих клієнтів не буде, будуть велосипеди яких зараз і так вже багато, і буде ше більше, ціни збільшуються, зарплати тіж самі, дешевше буде або пішки або на велосипеди, такими темпами проїзд буде і по 5 і вище, доки поймуть шо роблють фігню.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.