Без варіантів для Хмельницького – створення об’єднаної Лісовогринівецької тергромади визнано законним

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний затвердив висновок на відповідність Конституції та законам України проектів рішень восьми сільських рад Хмельницького району “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

Про це йдеться у розпорядженні глави області від 23 липня.

За результатами розгляду встановлено, що запропоновані проекти рі­шень Лісовогринівецької, Аркадієвецької, Стуфчинецької, Пашковецької, Пе­чеськівської, Терешовецької, Шпичинецької, Гнатовецької сільських рад Хмельницького району “Про добровільне об’єднання територіальних громад” щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Лісові Гринівці, Скаржинці Лісовогринівецької, Аркадіївці Аркадієвецької, Стуфчинці, Тира­нівка Стуфчинецької, Пашківці, Климашівка Пашковецької, Печеськи, Хо­даківці Печеськівської, Терешівці, Редвинці Терешовецької, Шпичинці Шпи­чинецької, Гнатівці, Моломолинці Гнатовецької сільських рад Хмельницького району в об’єднану Лісовогринівецьку сільську територіальну громаду з адмі­ністративним центром у селі Лісові ГринівціХмельницького району відпо­відають Конституції та законам України.

Нагадаємо, що протягом останнього часу влада Хмельницького активно виступала за доцільне об’єднання з Лісогринівецькою сільрадою.

Як писав НГП, 28 травня депутати обласної ради схвали проект Перспективного плану формування територій громад Хмельницької області.

Згідно з цим документом, на території Хмельницької області планується утворення 54 спроможних об’єднаних територіальних громад, у тому числі – 13 міських, які об’єднують території міст та прилеглих до міст сільських рад, та 41 селищних та сільських об’єднаних громад.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.