Після відсудження профілакторія і табору обласна рада поверне 900 тис. приватній фірмі

В запропонованому рішенні про внесення змін до обласного бюджету пропонується збільшити видатки Хмельницькій обласній раді на суму 900 тис. грн для виконання рішень Господарського суду м.Києва від 21.05.2015 та 15.06.2015 року.

Про це йдеться у проекті рішення сесії облради про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік.

Мається на увазі, стягнення з Хмельницької обласної ради на користь ТзОВ «Солеорто» суми, отриманої від продажу комплексу будівель та споруд бази відпочинку-профілакторію «Перлина Поділля» та комплексу будівель табору праці відпочинку «Збруч» (розташованих за адресою: Чемеровецький район, с.Гусятин, вул.Надзбручанська, 1 та Надзбручанська, 3).

У 2013 році кошти від продажу цього майна надійшли до обласного бюджету в сумі 900 тисяч гривень. Рішеннями суду біржові угоди купівлі-продажу нерухомого майна та договори купівлі-продажу нерухомого майна, що посвідчені нотаріусом, визнані недійсними.

З’ясовано, що на аукціоні з продажу вказаного майна одному з ТОВ було занижено реальну вартість табору праці і відпочинку на більш як 2 мільйони гривень.

Тому майно повертається у спільну власність територіальних громад області, а кошти отримані від продажу, необхідно повернути ТзОВ «Солеорто».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.