На Хмельниччині визнано недійсним договір купівлі-продажу табору відпочинку за заниженою на 2 млн грн ціною

За позовними вимогами прокуратури Хмельницької області в інтересах обласної ради Господарським судом визнано недійсними біржову угоду і договір купівлі-продажу комплексу будівель і споруд табору праці і відпочинку «Збруч» загальною площею понад 1200 кв. метрів, що знаходиться у межах Національного природного парку «Подільські Товтри».

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Підставою для пред’явлення позову стали результати проведеної прокуратурою області перевірки додержання законодавства при розпорядженні комунальним майном територіальних громад.

З’ясовано, що на аукціоні з продажу вказаного майна одному з ТОВ було занижено реальну вартість табору праці і відпочинку на більш як 2 мільйони гривень.

Як відомо, табір “Збруч” викупило ТОВ “Солеорто” (Хмельницький) за 210 тис. грн.

Засновником і директором цього підприємства є Світлана Баранська.

Довідка НГП. Під час однієї з сесії облради голова ради Іван Гончар заявив, що співробітники ради вивчають можливість перегляду приватизації окремих об’єктів комунального майна.

За даними департаменту еконоимічного розвитку і торгівлі Хмельницької ОДА, протягом 2012-2013 років під реалізацію пішло 12 об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. молодцы так нормально решили.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.