“Правий сектор” Хмельниччини не виключає, що почне в наметах збирати підписи для проведення референдуму з недовіри влади

“Правий сектор” Хмельниччини не виключає, що почне в наметах збирати підписи для проведення референдуму з недовіри діючої влади.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” керівник обласного осередку ПС Анатолій Медведчук, наразі його оранізація чекає з центрального штабу докладних інструкцій з проведення цього референдуму.

“Чомусь від Правого сектора” тільки чекають, що ми почнемо щось громити, аби потім одразу оголосити бандитами. Натомість ми обрали іншу процедуру (проведення референдуму – НГП), аби без крові змінити ситуацію”, – пояснив він.

Медведчук зауважив, що не отримував від лідера партії, депутата Верховної Ради Дмитра Яроша вказівок щодо кількості зібраних підписів від Хмельницької області для ініцювання референдуму.

Нагадаємо, що  партія “Правий сектор” має намір створити оперативні штаби з реалізації референдуму про недовіру діючої влади в кожному регіоні.

Про це 21 липня на віче на майдані Незалежності сказав лідер партії Дмитро Ярош.

“Буквально із завтрашнього дня у всіх областях України будуть створюватися оперативні штаби по референдуму. Вони будуть виконувати роль певних організаційних комітетів”, – заявив він.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.