У Кам’янець-Подільському районі задумали створити 10 тергромад, а до міста приєднуватись не хоче ніхто

На 3 липня в Кам’янець-Подільському районі хочуть утворити 10 об’єднаних територіальних громад. До міста ж натомість приєднатися не виявила бажання жодна сільрада.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив голова райдержадміністрації Василь Сукач.

Таким чином планується утворити Колибаївську, Жванецьку, Устянську, Слобідко-Кульчіївецьку, Китайгородську, Староушинську, Гуменецьку, Орининську, Довжоцьку та Кам’янськутергромади. Найбільшою буде Гуменецька громада: до її складу увійдуть 9 сільрад, найменшою – Кам’янська, адже вони й надалі відмовляються з кимось об’єднуватись.

Фото НГП

Фото НГП

«Ми розробили для кожної сільради інформаційні бюлетені, де вказуються всі переваги від майбутнього об’єднання, адже багато людей не хочуть нічого міняти, бо не розуміють «плюсів». Наразі вже у всіх селех пройшли сесії сільрад та громадські обговорення.Всі документи ми вже передали в обласний Офіс реформ, тепер справа за Кабміном», – стверджує Василь Сукач.

За його словами, наступна зустріч робочої групи по добровільному об’єднанню при РДА буде проходити лише в разі необхідності, оскільки, начебто, зараз всіх все влаштовує.

Стосовно приєднання до Кам’янця-Подільского, то жодне село не підтримало таке рішення. Це підтверджується рішеннями сесій сільрад і зібраними жителями підписами.

Нагадаємо,що наразі в Кам’янець-Подільському районі зареєстровано 42сільських ради і 1 селищна.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.