У “Хмельницькгазі” прогнозують, що переоформлення договорів з новим постачальником займе мінімум 2 місяці

У ПАТ “Хмельницькгаз” прогнозують, що переоформлення договорів з новим постачальником блакитного палива ТОВ “Хмельницькгаз збут” займе, щонайменше, два місяці.

Про це сказав перший заступник голови правління “Хмельницькгазу” Олександр Лоб на колегії облдержадміністрації.

“Наші абонентські служби працюють над перезаключенням договорів зі споживачами. Якщо потрібно буде, виїжджатимемо безпосередньо на місця або з виходом до кожного абонента”, – наголосив газовик.

Лоб запевнив, що зміна газопостачальної фірми не вплине на видачу довідок для отримання субсидій населення на житлово-комунальні послуги.

Водночас перший заступник голови правління “Хмельницькгазу” не дав чіткої відповіді, яким чином споживачі “Хмельницькгазу” мають погасти близько 70 млн. грн за спожитий газ перед тим, як заключити новий догорів з ТОВ “Хмельницькгаз збут”.

Як писав НГП, з 1 липня 2015 року газ для промисловості та бюджету Хмельницької області постачатиме ТОВ “Хмельницькгаз збут”. Ця фірма отримала ліцензію на провадження цієї діяльності, згідно з рішенням НКРЕКП №1649 від 28.05.2015 р.

За даними Єдиного державного реєстру, засновниками  ТОВ “Хмельницькгаз збут” є  ПАТ “Хмельницькгаз” та Володимир Луняк з Москви.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.