На хмельницькій трубі зароблятиме росіянин

З 1 липня газ для промисловості та бюджету Хмельницької області постачатиме ТОВ “Хмельницькгаз збут”.

Про це повідомляє офіційний сайт ПАТ “Хмельницькгаз”.

ТОВ «Хмельницькгаз збут» отримало ліцензію на провадження цієї діяльності, згідно з рішенням НКРЕКП №1649 від 28.05.2015 р.

“У зв’язку зі зміною постачальника газу, споживачам природного газу необхідно розірвати діючі договори з ПАТ «Хмельницькгаз» та звернутися до ТОВ «Хмельницькгаз збут» для укладення нових договорів на постачання газу з 1 липня 2015 року. У разі наявності заборгованості за спожитий природний газ перед ПАТ «Хмельницькгаз», промисловим споживачам, бюджетним та релігійним організаціям необхідно ліквідувати її до 01.07.2015 року”, – йдеться в повідомленні.

За даними Єдиного державного реєстру, засновниками  ТОВ “Хмельницькгаз збут” є  ПАТ “Хмельницькгаз” та Володимир Луняк з Москви.

Натомість вигодоодержувачем (тобто особа, на користь або в інтересах якої проводиться фінансова операція – НГП) винятково зазначається росіянин Володимир Луняк.

gas

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.