Тижневий “урожай” хмельницьких стихійних торгашів – 16 адмінпротоколів

Працівники хмельницької міліції продовжуть боротьбу з несанкціонованою вуличною торгівлею – за тиждень складено 16 адмінпротоколів за ст. 160 КУпАП “Торгівля з рук у невстановлених місцях”.

Про це у “Фейсбуку” написав тимчасово виконувач обов’язків начальника міліції Валерій Онісьєв.

“Шановні продавці, для торгівлі є спеціально облаштовані місця на ринках, не порушуйте законодавство. Дане діяння тягне за собою накладення штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі”, – закликав головний міліціянт міста.

Як писав НГП, хмельницькій міліції вдалося ліквідувати стихійну торгівлю біля Філармонії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Цікаво якось, міліціонер підходить до торговців по парній стороні вулиці Проскурівського підпілля (там де навіть столики виставляють), торговці кажуть “начальник в курсі” і всьо… міліціонер йде далі ганяти бабусь з пучком кропу чи йибулі, непомічаючи валютників, нафіга такф рефрми?

    • бачили як якийсь молодий міліціонер виливав молоко … продавцем була старенька бабця…. яка мабуть не змогла би дати здачу цьому молодику… а збоку (трошки далі) спокійно стояли валютчики…. так чому з ними не боротися….звичайно прохожі захищали бабцю але безрезультатно і мабуть на таких порушників складаються протоколи …. стидоба…

  2. нА Сардоникс бабушек…

  3. Ну ви ж хотіли ТАКОЇ влади і ТАКОЇ України! Тіштеся, ПАНОВЕ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.