Об’єднання тергромад: Славута просить не кидати малих сіл, а Лісові Гринівці заманюють до Хмельницького

На сьогоднішньому засіданні колегії облдержадміністрації та обласної робочої групи з підготовки проекту перспективного плану формування територій громад області бурхливо обговорювали вже наявні напрацювання.

Міський голова Славути Василь Сидор наголосив, що територіальні об’єднання не мають права вибірково приймати села до себе. На його думку все має бути в межах закону.

“До нас звернулася громада села Хоровиця. Це село, де раніше були військові бази, ракети стояли, воно знаходиться в лісі, там єдина дорога і діти ходять до школи в інше село. Ми маємо розуміти, що територіальні центри районних значень не мають права відмовити населеним пунктам, які знаходяться в радіусі дії. Хоча інші говорять: це село візьмем, а це ні, це прибуткове, а це збиткове”, – зазначив мер Славути.

Сільський голова Лісових Гринівців не хоче об’єднуватись із Хмельницьким. на його думку доцільніше створити об’єднання з сімома іншими селами з центром в Стуфчинцях, хоча зараз там і немає належних умов для цього.

“Центр нашої територіальної громади планується в Стуфчинцях. Але це не можливо зробити. По-перше, там немає адміністративних будівель, де має розміщатись адмінперсонал. Лісогринівецька сільська рада не проти того, що центр буде в Стуфчинцях. Також має бути лікарня або швидка допомога, приймальня громадян”, – розмірковував сільський голова Лісових Гринівців Василь Лежанський.

Очільник ОДА Михайло Загородний попросив Лісогринівецьку сільську раду розглянути можливіть об’єднання з Хмельницьким і підкреслив, що, на його особисту думку, так було б краще.

“Адже краще звучить “заступник міського голови з Лісових Гринівців”, – пожартував голова ОДА.

На це голова Лісогринівецької сілької ради заперечив, що люди села вважають зараз не на часі об’єднання з містом.

Маківський сільський голова Дунаєвецького району Анатолій Кушнір заявив, що тішиться сусідством з Кам’янцем-Подільським.

“Ми в зоні впливу прекрасного майбутнього рекреаційно-туристичного центру. Тому не можемо вийти за межі цього впливу. Зараз питання не стоїть,про приєднання, але спільна діяльність у якості рекреаційної зони можлива”, – наголосив він.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. А Лежанский все хочет царствовать. Мало украл – еще хочет…

  • Ага. Одному тільки йому в селі не вигідно приєднатись. Кормушка пропаде.
   А дороги, які зараз там, інфроструктура розвалена – то все “пофіг”.

 2. Лежанский висловлюе думку мешканцив села, и ми його пидтримуемо!

 3. завал

 4. Сільський голова хоче хоче займатись розпилом земель не тільки в Лісових Гринівцях, а й в сосідніх селах, зрозуміло що йому це не вігідно приєднуватись до міста. Більшість жителів села будуть за приєднання до Хмельницкого, так як більшість навчаються,працюють чи займаються іншою діяльністю в місті. І отримувати адміністативні, медичні, пенсійні банківські та інші соціальні послуги всім зручніше в місті. Такі питання не повинин вирішувати один корупціонер, а вся громада Лісових Гринівців шляхом голосування.

  • а хто вам цю маячню сказав? ви були на зборах в Лісових Гринівцях? мабуть ні, раз цей бред пишете

   • Хто ці збори проводить? Лежанський та шайка прикормлених ідіотів.

    • мабуть ви живете в місті і є проплаченим тролем, бо не знаете реальної картини

 5. Ще один простий приклад.
  Майже в всіх мешканців Лісових Гринівців інтернет від Укртелекому так як альтернатив немає.
  В місті Хмельницкий тариф 79,90 за 10 мегабіт.
  За межами міста тариф вже 165,90 грн за 10 мегабіт.

  Також постає питання транспортного сполучення, на данный момент їздить міський маршрут № 41 по міському тарифу 3,5 грн. (марштурка дожні пів години)
  Що буде з данным маршрутом після створення нової тереторіальної громади ? Перспектива їздити приміським смердючим автобусом з автостанції який їде 4-5 раз в день по значно вищому тарифу я думаю нікого не приваблює.

 6. Тільки такий пан Лежанський може відмовитись від міста і ввести в блуд односельчан.Дураку зрозуміло,що приєднатись це краще,а він шукає вигоду.Нехай не відповідає за всіх людей,не залякує

 7. На тему приєднання Л.Гринівців. Значна частина мешканців того села, маєтків і маєточків, а також новобудов по вул.М.Рибалка працюють в м.Хмельницькому. Але їх податки будуть йти в бюджет села. АЛЕ. Вони лікуються, їх діти ходять в дитсадки, навчаються в школах міста і т.д. Значить, за надання таких послуг місто має виставляти рахунки Л.Гринівцям, (а ще краще – його дуже хитрому голові). Після отримання рахунків – приєднаються аж бігом.

  • Та діло не в податках. Місцеві податки з громадян як раз і оплачуються по місцю роботи, а не по місцю проживання.
   Для жителів села це приєднання взагалі вигідне. Тільки одному жителю – ні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.