Кам’янець-Подільська міліція затягує розгляд справи про розкрадання автотранспортного підприємства?

З 2006 року навколо «Кам’янець-Подільського АТП – 16855» відбуваються дивні речі: деяким працівникам, що відпрацювали на підприємстві багато років керівництво не виплачувало заробітну плату й ухилялось від відповіді щодо частки дрібних акціонерів в майні АТП.

З приходом нового в.о. голови правління Олександра Канарчука, з серпня 2006 року на автотранспортному підприємстві розпочався тотальний розпродаж майна, однак водіям, яким по декілька років не виплачували зарплати з цього так і нічого не дісталось.

Тоді вони і забили на сполох та підготували детальний перелік незаконно проданого майна: звертались до прокуратури, облдержадміністрації, міліції, управління державної служби боротьби з економічною злочинністю, прем’єр-міністра та навіть Президента. Однак суттєвих результатів це не дало.

Після Революції uідності, Володимир Кошеватий, один з працівників, що розповів про махінації на АТП знову звернувся в Кам’янець-Подільську міліцію та прокуратуру з проханням розслідувати факти наведені працівниками вищезгаданого підприємства.

Окрім цього, колишній водій нагадав, що йому  так і не виплатили заробітну плату за декілька років та не віддали трудової книжки.

Проте за декілька місяців ситуація так і не змінилась. Т.в.о. начальника Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Володимир Калашнік під час першої зустріч з представниками ЗМІ повідомив, що триматиме цю справу на контролі.

Минулого тижня до міста приїжджав очільник обласної міліції Микола Семенишин, який пообіцяв Тамарі Кошеватій (Володимир Кошеватий захворів на цукровий діабет, і тепер всі пороги за чоловіка «оббиває» його дружина) розібратись в ситуації. Щоправда, зрушення в цій справі так і не видно. В прокуратурі теж утримуються від коментарів посилаючись на те, що дані факти розслідуються в міліції.

Кореспондент НГП близько двох тижнів намагався зустрітися з керівником міської міліції, щоб дізнатись про хід розслідування, однак це не дало жодних результатів. Володимир Калашнік був або дуже зайнятий, або ж по телефону казав, що «не має при собі матеріалів справи».

Нічого не відомо і дружині постраждалого.

«За цей час начальник міліції сказав лише, що проводиться перевірка та вивчаються факти наведені в заяві. Микола Семенишин казав, що за тиждень вже мають бути якісь проміжні результати, але мені з міськвідділу про них так і не повідомили», –  заявила в коментарі «Незалежному громадському порталу» Тамара Кошевата.

Більш детально про ситуацію навколо «Кам’янець-Подільського АТП – 16855» читайте в матеріалі «Закон. Честь. Гідність?»

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Та навіщо це всім потрібно!!!!!! Їм головне щоб управління займалось фізкультурою, на місцях люди “згорали” на роботі у понаднормовий час замість законного 8-мигодинного, з концертом поїхати в АТО (можливо за УБД). ЛІсапеди (вартістю близько 10-ти тис.грн) їздили парками, а службові машини гниють на стоянках і боксах. Коники з вершниками заволікали б туристів до міста. Діти б грали детективні ігри і це все масово висвітлювати на сайта фейсбука – ось головна показова справа нинішнього керівництва УМВС Хмельниччини. А суттєвого “покращення” як не було так і не буде найближчим часом. Шкода, але у міліції зовсім інші прерогативи, а ніж перейматися долею якихось там водіїв, які просять своїх кровно-зароблених…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.