Хмельниччина залучила понад 100 будівельників на зведення укріплень у Донецькій області

На 12 травня Хмельницька область залучила понад 100 осіб та 15 одиниць техніки для будівництва фортифікаційних споруд у Донецькій області.

Про це НГП повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

За даними високопосадовця, згідно з пунктом 31 статті 39 Закону України «Про державні закупівлі» здійснено процедуру закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти для будівництва інженерних споруд, укладено договори з трьома підрядними будівельними організаціями щодо будівництва 12 опорних пунктів. Виконують роботи на об’єктах такі будівельні організації: ПП «Вектор-М» (м. Хмельницький), ТОВ «Білдермакс» (м. Шепетівка), ПП «Городок Унібуд» (м. Городок).

Вартість будівництва одного опорного пункту становить, у середньому, 2,4 млн. грн.

На розрахунковий рахунок Хмельницької обласної державної адміністрації поступили кошти у сумі 8,8 млн. грн. з передбачених 29,5 млн. грн на будівництво фортифікаційних споруд у Донецькій області.

Як повідомили у Генштабі ЗСУ, рівень готовності першої лінії оборонних рубежів на Донбасі становить 95%.

“Нині є певні труднощі з обшивкою траншей лісоматеріалами, але це питання перебуває у стадії вирішення і знаходиться під контролем Генштабу. Будівництво другої та третьої лінії інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави покладається на обласні державні адміністрації”, – зазначили у Генштабі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Лучше поздно чем никогда.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.