Управління Хмельницької ОДА розіграло 28,5 млн. грн на будівництво інженерних споруд на Донеччині

Управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької облдержадміністрації за результатами тендера 8 травня уклало угоду з трьома будфірмами на виконання робіт зі зведення інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави у Донецькій області.

Фото з сайту Хмельницької ОДА

Фото з сайту Хмельницької ОДА

Загальна вартість угод становить 28,5 млн. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Переможцями стали приватне підприємство «Вектор-М» (Хмельницький), Товариство з обмеженою відповідальністю «Білдермакс» (Шепетівка) і Приватне підприємство «ГОРОДОКУНІБУД».

lot

Управління ОДА провело тендер, застосувавши переговорну процедуру закупівлі. Головна причина – стислі терміни виконання робіт. Зокрема, хмельницькі будівельники протягом травня-червня 2015 року мають завершити будівництво фортифікаціних споруд на сході України. Фінансує – державний бюджет.

Як повідомляє НГП, Хмельницька ОДА отримає 29,5 млн. грн з держбюджету за програмою “Будівництво інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави”.

Довідка НГП. Рада національної безпеки і оборони прийняла комплекс заходів із прискорення будівництва фортифікаційних ліній і рубежів на Донбасі. Згідно з рішенням РНБО, рішенням президента України, до цього будівництва залучено 20 областей.

У березні Кабмін прийняв рішення про виділення з резервного фонду 865 млн грн на будівництву лінії безпеки на кордоні.

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко раніше відзначав, що всі фортифікаційні споруди на сході України мають бути побудовані до середини травня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. Який результат тендера 08.05.2015 коли:
  05.05.2015 року
  Михайло Загородний проінспектував будівництво фортифікаційних споруд на сході країни
  Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний особисто проінспектував будівництво фортифікаційних споруд в зоні АТО, що будуються будівельниками Хмельниччини.
  Впродовж триденного відрядження очільник області оглянув фортифікаційні споруди, які мають бути здані в найкоротші терміни. Він також поспілкувався з військовими інженерами та обговорив проблемні питання.
  Голова адміністрації відзначив високий рівень якості виконаних робіт, а також зазначив, що зараз коли наша країна протистоїть агресії з боку сусідньої держави, нашим пріоритетом залишається обороноздатність та безпека наших людей. «Будівництво таких фортифікаційних споруд – це не лише безпека східних регіонів, а й всієї країни», – зазначив Михайло Васильович.
  http://www.adm.km.ua/index.php?subaction=showfull&id=1430777515&archive=&start_from=&ucat=5&
  05.05.2015
  М.Загородний: Маємо дотримуватися графіків будівництва фортифікаційних споруд
  http://www.adm.km.ua/index.php?subaction=showfull&id=1430858657&archive=&start_from=&ucat=5&
  07.05.2015 Першочергове завдання держави – будівництво фортифікаційних споруд http://www.adm.km.ua/index.php?subaction=showfull&id=1431030381&archive=&start_from=&ucat=5&

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.