Хмельницька мерія взяла на олівець кількість пролікованих іногородніх. Обіцяє виставити рахунки місцевим радам

У Хмельницькому ведеться облік іногородніх хворих, котрим надано допомогу у медичних закладах міста.

На цьому наголосив в.о. мера Костянтин Чернилевський на засіданні робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельниччини.

За словами посадовця, Хмельницький виставлятиме рахунким районним радам за їхніх пролікованих мешканців.

“Все. Настав практично капіталізм: зароблені кошти маємо ефективно використовувати, а за надані послуги отримувати кошти”, – пояснив Чернилевський.

Нагадаємо, що в інтерв’ю НГП Костянтин Чернилевський заявив, що близько 11 млн. грн. щороку витрачається на обслуговування неміських дітей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. от баран, з іногородніх як і з місцевих в лікарнях деруть так що шкіра завертається. за кожен прийом, за кожну довідку.
  порада: всі іногородні ще дихають міським повітрям, тре зробити облік і виставити рахунки районним радам

 2. Дійсно у лікарнях міських лікарі беруть з людей гроші як має бути. Хіба це не корупція коли лікарі вимагають гроші? Навести лад треба спочатку щодо цього

  • Спочатку тре держслужбовців за корупцію притягувати, лікарів – не мона. Вони – хороші люди. Це люди їм так віддячують

 3. О, вже почали людей ділити на своїх і чужих. Жах. Яка дурня, медицина й так вже давно платна, то ще й ділять людей. Виходить, якщо ти не хмельничанин, то й помирай собі, якщо захворів? А коли хмельничанину стане погано у якомусь іншому місті? Його хай теж не лікують. І у магазини іногородніх не пускати! Й у туалети. Нехай с…ть у себе в селі

 4. Чернилевський фашист.
  Напише на лікарнях: без прописки вхід заборонено, а швидка на виклику буде паспорт перевіряти. лежить людина, помирає, глянули прописку, не наш, поїхали назад.
  якщо говорити серйозно, то це дурість і тупість. Завтра Вінниця чи Одеса йому рахунок за хмельничан, які там лікуються виставлять?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.