Оптимізація структури ХОДА: на вихід вказали прибиральниці, консультанту і головним спеціалістам

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний перетрусив структу­ру апарату обласної дер­жавної адміністрації.

Про це зазначається у його розпорядженні від 8 травня.

Згідно з цим документом, в облдержадміністрації скорочуються посади прибиральника службових приміщень відділу фінансово-господарського забезпечення (1 штатна одиниця), головного спеціаліста організаційного відділу (1 штатна одиниця), головного спеціаліста сектору мобілізаційної роботи (1 штатна одиниця), головного спеціаліста сектору режимно-секретної роботи (1 штатна одиниця), консультанта (1 штатна одиниця).

Крім цього, Михайло Загородний затвердив граничну чисельність працівників апарату обласної дер­жавної адміністрації у кількості 88 одиниць.

Як писав НГП, перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин заявив, що у Хмельницькій ОДА під скорочення потраляє 114 посад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Не штати трусити треба, а міняти повноваження! Створювати не управління (нічим і ніким в ринкових умовах управління не управляють), а їх існування це корупційна складова!

 2. Скільки вже шановний губернатор на посаді? Казав за місяць команду професіоналів зробить? І що? Коли вже почнуть думати за розвиток області, добробут Хмельничан, відновлення роботи підприємств? Скільки людей без роботи?

  • вже скоро 3 місяці, а результатів нема. Звільнив прибиральницю і розігнав базар біля Мрії. Все.

 3. Тупі, безмозглі, не образовані істоти, перестаньти чіплятися до людей, які щось намагаюця зробити для громади області, коли ніхто з вас нічого не зробив крім цих мерзотних написань. Вас всіх би в АТО відправити або на громацькі роботи замітати вулиці, де такі покидьки, як ви насмічують…..,а то деградуете від бездіяльності !!!!!

  • Уважаемый Анонимный! Вы позволили себе назвать людей “Тупі, безмозглі, не образовані істоти”. Позвольте Вам заметить, что написанные Вами слова “намагаюця” и “громацькі” пишутся в украинском языке несколько по-другому… намагаюТЬСя…..громаДСькі! Уж, простите великодушно, что такие “покидьки” как мы, смеем делать Вам замечания!

  • все правильно всіх незгодних в АТО! Сина спочатку свого в АТО відправте

  • тобі деградувати немає куди… нижче не буває … сраколиз нещасний…

 4. Взялися за прибиральниць а не регів. Сумно слухати що дехто з перевізників та інших висловлюються про позитив Сороки. Один з прикладів негативу – відкриття маршруту мінімум 300$ хабара. З такими кадрами Україна ввійде на повну в кабалу.

  • Сорока – класний чувак

  • Будьте оригінальнішими, придумуйте щось нове. Точнісінько цей коментар був написаний біля схожої статті раніше. Дуже цікаво який це маршрут? І коли це було

 5. загородний створив команду взяв сина і свою любовницю павлишену

 6. Сократит управление спорта,сделайте сектор и присоединить куда нибудь,все равно толку никакого,как работала эта придурошная,так и работает делая вид,метан в голове плавится и вытекает на Стебло.Два сапога пара!

  • для стебло пару знайти важко та напевно неможливо…таку суку ще пошукати треба— слова кандидата в народні депутати від “УДАРУ” по 187 В.О. 2012 р.

 7. Шановна Надя. Якщо ви відкривали новий маршрут то це брехня що ви платили 300 у.о. тому що нові маршрути не відкривались і не треба обріхувати порядних людей в тому числі Сороку. Якщо платили , то вказуйте прізвища правельно , бо Сорока нічого не рішає.

 8. скоро адміністрацій не буде

  • Це ще як сказати. може, державних – ні, а ось військові – цілком можливі…
   От, тоді заживемо

 9. а лукомська йому вже мабуть данину занесла, шльондра ригівська

 10. Зачем Вам нужна Стебло.От нее никакого толку нет,просто ходит на работу и протирают свои страшные платья выше колена,чтоб видны были поросли копыта.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.