У Волочиському районі повалили пам’ятник Леніну

У Волочиському районі повалили пам’ятник комуністичному вождю Володимиру Леніну.

Про це повідомляється у соціальній мережі Правого сектора.

Подія сталася 9 травня. Організаторами виступив місцевий осередок ПС.

Як писав НГП, у Хмельницькій області демонтують 57 пам’ятників Леніну, які підпадають під Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборона пропаганди їх символіки».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. И че это он там до сих пор стоял? Давно пора.

 2. Ось які вони, ті москалі”. В Москве портреты участников войны оказались в мусорнике после шествия с Путиным” http://m.nv.ua/world/countries/v-moskve-portrety-uchastnikov-voyny-okazalis-v-musornike-posle-shestviya-s-putinym-47901.html

 3. Тма працює в тмі. Переконаний шо і тут необійшлося без свиней з галичини. А слобо вам зустрітися з громадою “твердолобих хмельничан” і вирішити з народом який живе націй землі шо робити з цим памятником.

 4. Хто скаже що ж зробили з памятником леніна який стояв в парку Чекмана?

 5. І зразу у Волочиську життя покращилося. А взагалі, сучасні “майдануті” ні чим не відрізняються від більшовиків. Таке ж саме невігластво, правовий нігілізм, безкультур’я і бажання до насилля; узурпація влади та думок; войовниче нетерпіння до людей, які думають по іншому; перекручення історії і т.п. Не розуміння, що їх дії були спровоковані та використані такими ж олігархами, як і ті, які були усунені від влади. І що наслідком цих дій є падіння економіки України, зубожіння її населення і в кінці кінців руйнування України. Той же самий більшовизм, тільки з протилежним знаком та з суттєвим добавленням шовінізму і з суттєвою відсутністю здорового глузду. При цьому однин привладний товстий «розумник», хоче законодавче заборонити «Святого Георгія». Інші «розумники» заперечують хід сонця, кажучи, що Акт капітуляції фашистської Германії був підписаний 8 травня 1945 року, тоді як в той час, коли підписувався цей акт, і в Берліні і на Україні (Т.Г. Шевченко писав – «на Вкраїні …») було вже 9 травня.

  • обізнаний виявився зовсім необізнаним, а просто бабою якою, котра завжди проти . Акт капітуляції підписаний таки 8 травня, але з придурками немає про що дискутувати.

   • Та ні, дебіл якраз ти, і крім того ще і наволоч, яка не вміє себе поводити. Попадешься, яйця відірву, що б такі як ти не розводились

    • от налякав, аж яйця тремтять. В інтернеті такий сміливий, сердитий, і такі як ти бидлячі смердять у моїй країні, лякають . Будемо провітрювати. Це саме стосується і цьому придурку, який все пише про схрони і інший брєд. Згиньте, нещасні та убогі комуняцькі прислужники.

     • Під час іногурації Порошенка впав солдат. Під ча молебну в Святій Софії впав син Порошенка. Це є знаком для вас “майдануті”. Так ганебно ви закінчите своє життя. За кров невинних людей ви розплатитесь кровю своїх дітей. За все вжитті прийдеться платити.

   • В сотитй раз пояснюю тупорилим бандерлогам: 9 травня День Перемоги а 8 травня такі як ти скавуліли в схронах і все ще надіялись на перемогу адольфушки і ваших гітлерівських прислужників з оун-упа

 6. Обізнаному – респект!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.