Напередодні Великодня провідали родини загиблих в АТО бійців

Напередодні Великодніх свят представники Хмельницької територіальної організації «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ» завітали до сімей загиблих бійців АТО, які мешкають у Хмельницькому та районі. Вони висловили слова підтримки родичам, поспілкувалися із ними, дізналися про їхні проблеми та подарували великодні кошики.

1428747987_3
1428748003_4
«Турбота про ці родини – одне із завдань нашої організації. Сьогодні ми працюємо над вирішенням питання першочергового виділення гарних земельних ділянок для сімей загиблих», – каже Ольга Соколова, прес-секретар Хмельницької територіальної організації «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ».

Також напередодні свята за ініціативи хмельницьких «порошенківців» відбувся майстер-клас з писанкарства та виставка писанок для діток із сімей, які змушені були покинути рідні домівки на Сході України, і тепер мешкають на Хмельниччині.

Під час майстер-класу дітки вивчили техніку писанкарства, а також дізналися про традиції, історію та символіку цього виду народного мистецтва. Вони з захопленням малювали, вкладаючи у свої писанки не лише фантазію, але й душу. Насамкінець усі діти отримали від організаторів подарунки до Великодня – солодощі та смачні паски.

Хмельницька територіальна організація «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ» вітає усіх з Святом Великодня!

Нехай з ним до Вас прийде здоров’я та любов, нехай душа знайде проблиски світла та помисли стануть щирими, нехай серце полуменіє добром!

Миру Вам та Вашим родинам!

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!