У Хмельницькому відкриють другу шафу-бібліотеку

Вже 28 березня у Хмельницькому з’явиться друга шафа для буккросингу. Цього разу вільно брати та залишати книги для інших читачів можна буде на книжковій поличці одного з громадських закладів міста.

Ініціатор встановлення першої шафи-бібліотеки, що у сквері ім. Івана Франка, Андрій Іваницький вважає, що ідея вільного обміну книгами у Хмельницькому таки прижилась. За три місяці від моменту встановлення шафи і до сьогодні там встигло змінитись багато нових видань та циркуляція книг ніколи не припинялась.

P_20141215_133347

Щоправда, деякі нові примірники так і не повернулись до шафи в парку, але Андрій сподівається, що ці книги просто подорожують від одного читача до іншого.

“За три місяці шафа постійно оновлювалась різними книгами. Хмельничани приносили різне: і радянські морально застарілі книги, і новенькі, випущені в останні роки. Відповідно ці книги забирали найшвидше. Була навіть література іноземними мовами. Нещодавно у шафі в парку розбили скло, але цей недолік вже усунено. Загалом, я побачив зацікавленість людей у цьому проекті і буду намагатись і надалі його розвивати”, – заявив він.

До створення нової книжкової полички з “вільними” книгами долучились також харківські видавництва “Фоліо” та “Клуб сімейного дозвілля”, що відгукнулись на лист Андрія з проханням посприяти наповненню полички та безкоштовнонадіслали поштою декілька своїх книжок.

Не зважаючи на те, що нова буккросингова поличка буде в громадському закладі “Клевер Клаб”, що за адресою вул. Подільська, 85, брати та залишати там книги зможуть всі охочі, ставати клієнтом закладу не обов’язково. Поличку обіцяють встановити у безпосередній близькості до входу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.