Міліцією Хмельниччини керуватиме Семенишин

Управління МВС України у Хмельницькій області очолив Микола Семенишин, який до цього працював на посаді начальника обласної міліції Івано-Франківської області.

Як пише видання “Фіртка”, відповідний наказ про призначення 17 березня підписав  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

PM271image003

За даними “Незалежного громадського порталу”, офіційне представлення Семенишина заплановане сьогодні на 18.00 у приміщенні обласної міліції Хмельницької області.

Як відомо, Міністр МВС Арсен Аваков 28 жовтня звільнив наказом Олександра Розізнаного з посади начальника УМВС України у Хмельницькій області у відповідності до вимог Закону України «Про очищення влади».

Довідка НГП. Микола Олександрович Семенишин народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Закінчив Національну академію внутрішніх справ України та Подільський державний аграрно-технічний університет. Кандидат юридичних наук. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам’янець-Подільському.

З липня 2014 року – начальник Управління УМВС України в Івано-Франківській області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Микола Олександрович вітаю, впевнений що ця людина змінить багато і на краще в нашій області. ну прохідеї трясіть матньою.

  2. Скоробагатому лиш би прогнутись,от тельбух.То під Птащуком плазував,а тепер нового хазяїна шукає.

  3. МИ,ПАТРІОТИ ЧЕМЕРІВЧАНИ Дякуємо вам за те,Микола Олександрович ,що ми знаємо Вас ,як справедливу та чесну людину .Вітаємо Вас зновим призначенням,та надіємся на вашу підтримку та допомогу нашій боротьбі проти корупції та чиновників ,які,до цих пір сидять на своїх посадах ,та із-за,яких така складна ситуація ,склалася в УКРАЇНІ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.