Загородний: Громадська рада при Хмельницькій ОДА має бути люстрована

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний вважає, що Громадська рада при облдержадміністрації має бути люстрована.

Про це він повідомив в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“Громадська рада при обласній адміністрації має бути. Але має бути, на мій погляд, також люстрована. У сенсі того, хто і як увійшов до її складу. Якщо громадська рада дасть мені чіткі конкретні пропозиції щодо покращання роботи, вони будуть мною використані. Не тільки влада, а й громадська рада має бути ефективною та конструктивною. Думаю, ми знайдемо спільну мову”, – сказав Загородний.

Як писав НГП, Громадська рада при Хмельницькій ОДА нараховує 73 осіб. Це в тричі більше, ніж було у попередньому складі.

5 лютого 2015 року Громадська рада самопролюструвалася, викинувши 12 членів ради, котрі рахувалися у громраді за часів губернаторства Василя Ядухи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Правильно, Михайло! Нащо ці крикуни потрібні, тільки між ногами плутаються!

 2. В первую очередь его самого. Чуть ли не ангел.

 3. правильно его и его детей точнее они не его.Где ж уже заработали квартири машины дома и заграницы .с них начинать

 4. Просто не розібрався, що це таке – Громадська рада. Все попереду.

  • Як виконуючий обов’язки голови ГР ,та отримувач купи дзвінків мушу відреагувати.Не думаю що шановний Михайло Васильович встиг вивчити склад Гром.Ради і послужні списки її членів. Думаю що після важкого , а це дійсно так , робочого дня хтось йому на вухо щось ляпнув. Ну з ким не буває? Це пройде. Вникне в справи і думаю поспішних заяв поменшає. Громадська рада буде надійним дорадчо-консультативним органом ГРОМАДИ при Хмельницькій ОДА. А ще є до речі не менш дієвий революційно-люстраційний орган ГРОМАДИ. Разом нас багато…

 5. Ой , Михайло Васильовичу, з таким язиком, що біжить попереду мізків, вас чекає доля Пруса. То вам підприємці з ринків-“БАЗАРНИКИ” ,тепер ви –чинуша, беретись люструвати громаду. Розберіться спочатку з терміном ЛЮСТРАЦІЯ. А от імітація в люстрацію вам ой як аукнеться.

 6. Загородний – люстратор? Люструю спочатку себе! Риг ти латентний!

 7. НЮ-НЮ !

 8. Влада належить – народу! Народ делегує владу – парламентарям! Парламентарі наймають для виконання владних повноважень народу – чиновника! Громадська рада утворюється ІГС – інституами громадського суспільства(громадськими організаціями)! Народ має право люструвати! Можливо журналіст не зрозумів і доніс до суспільства неправдиву інформацію, або…

  • Все журналіст правильно написав. Загородній саме так і сказав:”треба люструвати громадськураду”. Він ще не почав цаствувати ,а вже інсктинтом чиновника відчув де загроза для нього— Це Громадська рада і Рада Майдану. Підім’яти їх під себе ,а якщо ні то дискредитувати, обісрати, щоб лишити підтримки громади. Яскравий приклад поведінки такаго чинуші –це дії Путіна в Росії. Кожна піпетка мріє стати шприцем. Україна не Росія, Хмельницький не лугандон. Прус і прусоводи в цьому пересвідчилися— Пересвідчаться і і загородній з Герегою, Лабазюком ,Мельниченком, Гвоздьовим,і Пецею Порохом. Далі буде.

 9. Да, колотить, кричать научились, помогать надо, подсказывать и поправлять. Если каждого умного пинать будем, останемся с одними дураками. Ну и конечно должен быть общественный контроль, но умный, с фактажом, со знанием дела и законодательства, а не с истериками.

 10. люстрацию новому голове ода

 11. правильно. народ має право люструвати і нового голову

 12. першим на палю посадити червивого корисливого лицеміра Смаля!

 13. новая шутка голови ода приглашает всех желаючих работать с ним все равно своих берет Зачем ети игры.зачем дурить людей

 14. Не, нормально? А тебе чего до громадской рады? Тебя Президент назначил не ГО командовать а экономикой области. Дерзай. А пацаны пускай сами себе заседают

 15. Сказав голова має бути люстрована, значить має бути люстрована.
  Майдаунів всіх повиганяти треба, щоб на дух не було чути.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.