Загородний просить називати його головою ОДА, а не “губернатором”

Новопризначений голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний просить його не називати “губернатором”.

Про це він повідомив в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“Назву-кліше посади “губернатор” категорично не сприймаю. Губернатори десь у Псковській області Російській Федерації. Я – голова Хмельницької обласної державної адміністрації”, – наголосив високопосадовець.

Загородний вважає  своїм пріоритетним завданням зробити владу ефективною. Він пообіцяв у першу чергу звертати увагу на моральну вмотивованість, бажання плідно працювати, а не займатись критиканством.

“Ми маємо займатися вихованням патріотичної свідомості. Якщо хтось думає, що для нього все зроблять, а він навіть пальцем не поворухне – це хибна теорія. Лише всі разом зможемо щось змінити на краще”, – сказав голова ОДА.

Як відомо, 6 березня Президент Петро Порошенко призначив Михайла Загородного на посаду голова Хмельницької ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. МОЛОДЕЦЬ МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ !!!! ДОСТОЙНО ВІВ СЕБЕ І НА РАДІ МАЙДАНУ І ВЕДЕ ПОКИ ЩО ПРАВИЛЬНУ ПОЛІТИКУ!!! ГОЛОВНЕ —- ЩОБ НЕ ЗАЗНАВАВСЯ ТА ДОСЛУХАВСЯ ДО ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ!

  2. Начхати йому на простих людей! Він бізнесмен і людина Порошенка, тож йому і служитиме.

    • Людина попрацювала три дні, а таи вже вішаєш ярлики. Сам що зробив для громади?

  3. “Ми маємо займатися вихованням патріотичної свідомості. Якщо хтось думає, що для нього все зроблять, а він навіть пальцем не поворухне – це хибна теорія. Лише всі разом зможемо щось змінити на краще”, СКАЗАНО ГАРНО 50% (герега,апарат президента, та іінші …) … ну десь 15% обіцянок. Подивимось чрез пару недль ми козаки прийдемо до вас, як що приймите.

  4. А козаки це ті які звілняли Луганський аеропорт, які були на 31 блокпасту, які мають більше чим в 15 бойових виходах в тид ворога які вийшли з Дебальцево,, Донецький аеропорт, ТА ІНШ.. Не я скоробогатий а мої побратими Майданівці, які зараз доброволці. А ми можливо прийдемо до голови ОДА, ми не скоробогатий, а КОЗАКИ, які мають бойові нагороди, і … ! ІТО ЩО Я ПИШУ В КОМЕНТАХ Я ПИШУ НЕ ВІД СЕБЕ , я пишу, ЯК КОЗАК як Майданівець від козаків МАЙДАНІВЦІВ, і як що прийдемо до голови то тільки РАЗОМ.

  5. Сергію не смішно, козак без козаків! Де всі козаки Хмельницький області? Таке враження,вони пропали тоді,коли розпочалась війна,тому не потрібно багато говорити. Краще не заважає працювати,тебе всюди багато,а конструктивну малувато.Яка в тебе освіта,в чому ти фахівець? Дуже цікаво знати,про дружину розкаже, про її машину,статки,роботу . ДАВАЙ ПО ЧЕСНОКУ,!

  6. что то нет доверия к новому голове .хаос

  7. да плохо приняли хмельничаны губернатора..не довольны

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.