Депутат Швець ще раз “потролив” архітектора Дунаєвського через житлову забудову Хмельницького

Депутат Хмельницької міської ради Володимир Швець черговий раз виступив проти затвердження проекту розміщення житлово-громадської забудови на короткостроковий період до 2020 року з наступним оновленням Генерального плану та коригуванням плану зонування території міста, який пов’язав з начальником управління архітектури і містобудування Віктором Дунаєвським.

Про це сьогодні обранець заявив з трибуни на сесії міської ради.

За його словами, цей нормативний документ намагаються проштовхнути з процедурними порушеннями. Він навіть порівняв це є з незаконною зміною Конституції за часів президента Януковича, а також ухваленням “диктаторських законів 16 січня”.

Віктор Дунаєвський. Фото ngp-ua.info

Віктор Дунаєвський. Фото ngp-ua.info

“У відповіді на інформаційний запит Дунаєвський зазначив, що проект розміщення житлово-громадської забудови передбачає зміну цільового призначення 54 земельних ділянок і серед них є ділянки, яким заборонено змінювати цільове призначення”, – наголосив Швець.

Депутат запропонував зняти це питання з розгляду порядку денного, але обранці не зуміли знайти необхідну кількість голосів.

Між іншим, керівник юридичного відділу міської ради Лілія Демчук надала висновок до згаданого проекту рішення, в якому вказала, що він не відповідає вимогам чинного законодавства.

Нагадаємо, що депутат Швець на початку лютого 2015 року на шпальтах газети “Проскурів” вийшов з публікацією, в якій розкритикував головного архітектора міста Віктора Дунаєвського за наміри порушити законодавство.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Бей своих,чтоб чужие боялись! Дунаевский знает что делает,он профессионал своего дела. Сомнений не может быть.

  • да вы что, профессионал???? дворов, скверов, дет.площадок и парков не будет, п.ч. он профессионал???

 2. Проштовхнення даного рішення , означатиме одне – ЖИРНИЙ хрест на політичній кар’і Костянтина Чернилевського ,про даний ДЕРИБАН в проскурові говоритимуть ще не один місяць

  • дерибан чого ?

   • Дерибан землі, друже! Місто складається з одного асфальту та бетону, дихати вже немає чим, хаотична забудова сприяє і забрудненню повітря вихлопними газами авто, не говорячи вже про дефіцит зелених насаджень!

    • согласна!!!

    • ЯКЩО В ПАРКОВІЙ ЗОНІ РАУШ БУДУЄ БАГАТОВЕРХІВКИ ( БУДІВЕЛЬНИКИ НЕ КАЖУТЬ СКІЛЬКИ БУДЕ ПОВЕРХІВ ) А З ІНШОЇ СТОРОНИ ПАРКУ ( біля ресторану СОНЕЧКО) будується десятиповерхівка — це вже занадто !!!! ЙДЕ ХАОТИЧНА ЗАБУДОВА МІСТА ( типу – замість дерев та стоянок )!!! СТОЯНКА БІЛЯ ПАРКУ ВІДПОЧИНКУ Є НЕОБХІДНОЮ – ПРИЇЖДЖАЮТЬ МАШИНИ ДО РЕСТОРАНУ АБО КОРТЕЖІ З МОЛОДЯТАМИ !!! АЛЕ В НАС ВСЕ РОБИТЬСЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!!! ТІЛЬКИ НЕЗРОЗУМІЛО ДЛЯ ЯКИХ !!!!

 3. и сравнивать Ченылевского с его похожим персонажем Черновецким

  • Це все розпочалось задовго до Чернилевського! Це розпочалось коли виборці міста обрали в раду “бізнесменів хомячків”

 4. бютівська команда ще півроку покерує і все приїхали. Розкрадуть все. Місто доведуть до краю.

 5. Раніше поважав Костю , думав молодий , прогресивний , а зараз ??? не самодостатній , ганчірка

 6. Так, Швець дружбан Дунаєвського. Вони разом скільки працювали?

 7. ЯКЩО В ПАРКОВІЙ ЗОНІ РАУШ БУДУЄ БАГАТОВЕРХІВКИ ( БУДІВЕЛЬНИКИ НЕ КАЖУТЬ СКІЛЬКИ БУДЕ ПОВЕРХІВ ) А З ІНШОЇ СТОРОНИ ПАРКУ ( біля ресторану СОНЕЧКО) будується десятиповерхівка — це вже занадто !!!! ЙДЕ ХАОТИЧНА ЗАБУДОВА МІСТА ( типу – замість дерев та стоянок )!!! СТОЯНКА БІЛЯ ПАРКУ ВІДПОЧИНКУ Є НЕОБХІДНОЮ – ПРИЇЖДЖАЮТЬ МАШИНИ ДО РЕСТОРАНУ АБО КОРТЕЖІ З МОЛОДЯТАМИ !!! АЛЕ В НАС ВСЕ РОБИТЬСЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!!! ТІЛЬКИ НЕЗРОЗУМІЛО ДЛЯ ЯКИХ !!!!

 8. МЕШКАНЦІ МІСТА НЕ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬ РОКАМИ НАВІТЬ ДЕСЯТИРІЧЧЯМИ А ЯКИЙСЬ СОБІ ВОРОНА ПОНАБИРАВ ЗЕМЛІ НА ГРЕЧАНАХ (ДО РЕЧІ В ПАРКОВІЙ ЗОНІ ) ТА ШВИДЕНЬКО ЗМІНИВ ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ДІЛЯНОК !!!! ТЕПЕР БУДУЄ БАГАТОКВАРТИРНІ БУДИНКИ ТА НАБИРАЮТЬ ДОЛЬОВИКІВ (ТОВ “КОМУНБУД”) !!! ЛЮДИ ЗАКЛЮЧАЮТЬ ДОГОВОРИ НА БУДІВНИЦТВО НАВІТЬ НЕЗНАЮЧИ ЦІНИ ЗА 1 кв м !!!! АДЖЕ ПАРКОВА ЗОНА !!!КРУТО!!!!

 9. зрозуміла одне : тимчасова міська влада корумпована і нахабна . підїзджаю з титиною до парку , дивлюся , а там на місті невеликої стоянки вже вндеться активне будівництво , на клаптику землі і напевно висотку . У когось зовсім мізги зїхали

 10. Усе пізнається у порівнянні . Скоро мешканці будуть благати Мельника повернутися назад

 11. Я не знаю хто такий Швець і який там в нього конфлікт , я так розумію з архітектором , але точно можу сказати , що житла зараз будується багато на кожному кроці , а нових парків , крім вже старих совецьких , щось не видно щоб влада будувала

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.