Столичний суд повернув справу Червонюка на повторний розгляд

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ сьогодні виніс рішення, яким частково задовільнив касаційні скарги потерпілої і обвинуваченої сторін.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив брат загиблого пішохода Богдан Крушельницький.

За його словами, Вищий спеціалізований суд повернув справу на повторний розгляд в Апеляційний суд Хмельницької області.

“Суд підтримав наші доводи щодо неповного покарання, яке винесла колегія суддів апеляційної інстанції. Отож, надалі будемо добиватися правди”, – зауважив Крушельницький.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Як писав НГП, 2 вересня 2014 року колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області визнала винним Дмитра Червонюка у скоєнні летального ДТП і присудила 5 років в’язниці з позбавлення правом керувати автомобіль на три роки.

Разом з тим, Феміда застосувала закон про амністію на підставі присудження третьої групи інвалідності обвинуваченому Червонюку та утримання малолітньої доньки.

У серпні 2013 року Дмитро Червонюк, керуючи автомобілем “Toyota”, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на пішохода, 26-річного Олега Крушельницького. Останній в результаті ДТП отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці події.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. ДУЖЕ ЖАЛКО ОЛЕГА КРУШЕЛЬНИЦЬКОГО !!! ГАРНОЮ ЛЮДИНОЮ БУВ !!! АЛЕ І ЧЕРВОНЮКУ – НЕ ПОЗАЗДРИШ !!!ДМИТРО ЩЕ ТАКИЙ МОЛОДИЙ А ЖИТТЯ ВЖЕ ПІШЛО НАПЕРЕКІС !!! А ЦЯ ВІЙНА МІЖ РОДИНАМИ НІЧОГО КРІМ НЕРВІВ НЕ ПРИНЕСЕ !!! СПРОБУВАЛИ БИ ДОМОВИТИСЯ ДВІ РОДИНИ МІЖ СОБОЮ –ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ !! А ОЛЕГУ- ЗЕМЛЯ ПУХОМ ТА ВІЧНА ПАМ”ЯТЬ!!!!

  2. У каждого своя судьба, главное чтобы не зацикливаться на ненависти и агрессии, потому что потом включаются обратные механизмы, остановить будет трудно…

  3. Скажу аяврику, на його слова – “ЧЕРВОНЮКУ – НЕ ПОЗАЗДРИШ !!!ДМИТРО ЩЕ ТАКИЙ МОЛОДИЙ А ЖИТТЯ ВЖЕ ПІШЛО НАПЕРЕКІС !!!”
    Хочу запитати Червонюка, що його хтось пяним за руль запхав, що замість нього хтось давив на педаль газу, хтось замість нього ( чи його батьків) купляв продажних суддів. ЗА В СВІЙ ЧАС ПРЕЙДКТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ, ЯК ПЕРЕД ЛЮДЬМИ ТАК І ПЕРЕД БОГОМ.

  4. П’яний водій-потенційний вбивця!!!! Він свідомо скоїв правопорушення,тепер нехай має сміливість відповісти за це.

  5. Какие же люди,всё-таки,ублюдки.Чего вы трещите на парня?Вы знаете,что будет с вами через день?Если вы окажетесь на его месте,думаю,к вам отнесутся с пониманием.Но…Почему,если у человека есть деньги,то он-сразу “мажор”?Почему в этой стране престижно быть бедным,а не добиваться чего-либо?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.