За фактом “Леніна-втікача” завели кримінальну справу. Крадіям загрожує до 3 років в’язниці

Начальник хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук повідомив про відкриття кримінального провадження за фактом зникнення пам’ятника Володимира Леніна.

“За фактом зникнення пам’ятника відкрите кримінальне провадження – частина 1 статті 185 Кримінального кодексу”, – зазначив міліціянт.

Санкція цієї статті передбачає штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Як писав НГП, пам’ятник комуністичному вождю Володимиру Леніну, якого повалили у хмельницькому центральному парку імені Чекмана  21 лютого 2014 року, безслідно зник.

Комунальне підприємство з ритуальних послуг передавало Леніна на зберігання приватній фірмі. Натомість ця організація говорить, що на їхній території є зовсім інший Ленін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. ПОЗОРИЩЕ!

  2. поясню-100 мінімумів-це 1700 грв,,меньше 50 доларів на сьогодні.а справу будуть розглядати не один місяць..КПД міліції стрімко наближається до нуля!

  3. Вартість (1-кг лому бронзи близько) 50 грн. Х (вага пам’ятника) 22 000 кг. = 1 100 000 грн. чи не смішно . 1700грн – 1 100 000грн = 647 раз різниця

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.