Люстрований чиновник з команди Ядухи тепер заправляє в громадській раді

Колишній завідувач сектору з упровадження економічних реформ патронатної служби при голові Хмельницької облдержадміністрації Віктор Довбуш опинився в оновленому складі громадської ради.

Туди він потрапив від регіонального відділення ГО «Гуманітарно-дипломатична місія «Україна – єдина родина», яке створене у липні 2014 року. Це при тому, що, згідно з законодавством, членами громадської ради при облдержадміністрації можуть бути ті громадські організації, які подали звіт про свою діяльність на останні два роки.

На засіданні громадської ради 17 лютого пан Довбуш повідомив, що вносив пропозиції щодо зміни положення про громадську раду.

Нагадаємо, що ГО “Мадан” і Антикорупційний комітет при цій громадській організації у березні 2014 року підготували новому губернатору Леоніду Прусу люстараційні списки чиновників Хмельницької ОДА, котрі працювали за попередньої влади. Серед тих чиновників було прізвище Віктора Довбуша.

Як писав НГП, представники громадських організацій, котрі зареєструвалися на установчих зборах громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації пролюстрували 12 представників громадських організацій, які були у старій раді, затвердженій екс-губернатором Василем Ядухою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. єєєєєєєєєєєєєєєєєєєє

 2. Алім з ригом в одній спайці…
  Прикольно…
  Що ж Алімчик скаже на це…

  • А яким чином вплинути на склад ГР, якщо входять згідно Положення про неї явочним шляхом? Подав заяву і ти автоматом в ній. Добре що спромоглись викинути тих що були в тій . В мене прав особисто змінювати склад нема. ТАм є багато адекватних. Працювати треба з тим що є, а не скиглити та підколювати анонімно. Завжди кажу : пиши і дискутуй під своїм імям то буде дискусія і можлива користь від від неї. А так- один трьоп.

 3. Ой бля, чого до людини примахалися? Якщо він член оновленої ГР, значить, достойний цього. А взагалі там цирк, а не рада – обізьяни складають 50%

 4. А скільки таких “Довбушів” ще є і ще буде з огляду на ситуацію!

 5. В громадських радах багато хамелеонів, які нічого спільного з Євромайданом не мають. Мало того, навіть багато таких, хто проти Євромадану виступав. Але корупція і продажність окремих посадових осіб робить свою справу.

 6. ЦІКАВО- ЧОМУ ЛЕСІ СТЕБЛО НЕ БУЛО В ТИХ СПИСКАХ !!! АДЖЕ ВОНА ПРИ ЕКС ГОЛОВІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОДА БУЛИ ЗАВВІДІЛОМ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РДА І ЗА СЛОВАМИ ГУЛКО ГАЛИНИ ВІКТОРІВНИ — БУЛА ЧЛЕНОМ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.